Barátcserje kapszula vagy cickafark+palástfű tea? Esetleg mindhárom együtt? Kinek melyik segített teherbeesésnél? A kapszulát ki hogyan szedte, és a teáknál mennyi idő után kell szünetet tartani?

Figyelt kérdés

#teherbeesés #barátcserje #cickafark és palástfű tea
2013. nov. 13. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ha igazán gond van akkor ezek nem elegek a sikerhez.... A barátcserje és a cickafark többeknél csak még nagyobb galibát okoz a hormonháztartásban. pl rendszeresek a vérzés problémák mellette.
2013. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Segíteni a kérdésben nem tudok, ne haragudj. De én sem mertem szedni, inni ezeket, mert olvastam, hogy sok helyen bekavart. Inkább orvos.
2013. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én sem merem inni....
2013. nov. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem az egyik barátnőm barátcserjét szedett, és első hónapban 20 napra jött meg a vérzése, 2. hónapban 16 napra, és a 3, hónapban pedig babás lett :D

Szóval szerintem nem összezavarja hanem igy teszi rendbe...

hány normális ciklusú nő nem tud teherbe esni, pedig elvileg minden ok...


Én már arra is gondoltam hogy a jónás naphoz akarja igazítani a menstruációt , de ez csak egy kósza ötlet: D

2013. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A teákat már próbáltam, nekem lerövidítette az egyébként nem szabályos, hosszabb ciklusomat, de babás még nem lettem tőle. Közti vérzést nem okozott szerencsére, mellékhatása sem volt. Olvastam egyéb fórumokon, hogy van aki a hármat együtt szedi és issza. Valakinek pozitív tapasztalata esetleg?
2013. nov. 14. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
En iszom a teakat es szedem a baratcserjet is. Nem kavartak be nem lett semmi gond a ciklusommal. Masodik babat szeretnenk.
2013. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A férjemmel mi is második babát szeretnénk. Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mióta szeded a kapszulát és iszod a teákat? A ciklusod egyébként is szabályos volt?
2013. nov. 14. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Ezeket egfy honapja szedem. Igazabol csak meg akarom tamogatni a szervezete. Egyebkent teljesen rendszeres a ciklusom.

2013. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!