Makuka1234567 kérdése:

2 éve szeretnénk babát, eredménytelenül. Bejelentkeztem a Kaáliba jövő szerdán megyünk. Amig várok a lombikra, (hallom több hónap) addig inszemekre lehet-e menni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs olyan gond, ami ezt kizárja, es megvan hozza minden szükséges vizsgálat mindkettőtoknek, akkor igen.

De ezt az elso konzultáción úgyis megbeszelitek az orvossal

2013. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, sőt két lombik között is lehet menni inszemre.
2013. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Igen, de ez nem így működik. Először ki kell deríteni, miért nem jön a gyerek.
2013. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1 éve csak deritjük és deritjük...cytologia után méhszájseb műtét..most pco illetve ir gyanu..világéletemben egészségesnek gondoltam magam most meg minden nyavalya kiderül rólam.szomorú.remélem szerdán már lesz valami igazi előrelépés az ügyben ,hogy végre anya lehessek..
2013. nov. 16. 21:56
 5/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha beigazolódik az IR, addig nem érdemes sem inszemre, sem lombikra menni, amíg nincs rendben az inzulinod. Addig nagyon kicsi a siker esélye, és nagy a hiperstimué. :-(

Viszont ha nincs más probléma, akkor lehet hogy nem is kell lombikoznotok. :-)

2013. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát remélem olyan orvoshoz kerülök aki átlátja a dolgokat és célirányosan megmondja mit kell tennem.Nem vagyok elhízva 56 kg vagyok,egy hónapja kiiktattam a cukrot és a lisztet,pékárut..Flabelossal átmozgatom magam hetente többször..Annyira nem vagyok tipikus ir-esnek tűnő..nem tudom már mit gondoljak..
2013. nov. 18. 22:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell kiiktatni a lisztet, de csak teljeskisűt használj. Ne egyél sok gyümcsölöt. Ajnálom hogy egy jó endokrinológust keress előbb.
2013. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

En sem vagyok "tipikus" ir-esnek tűnő :) de az vagyok sajnos, ez egy tévhit, hogy csak ducik lehetnek azok, vagy szorosodni kell, vagy csupa pattanás az ember lánya. Nekem semmi tünetem nem volt, csak egyszerűen évekig nem jött a baba.


Az előzőnek igaza van, endokrinologus (is) kell, a meddőségiben nem ez a szakterületük! Simán lehet, hogy a kezelés utan spontán teherbe esel. A flabelos nem túl jo mozgasforma ir eseten.

2013. nov. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor a Kaáliban nem fognak tudni ebben az iranyban kivizsgalni?Mennem kell megint egy idegen helyere,aztan a leletekkel vissza?Olyan jo lenne ha lenne egy hely ahol mindent megneznek szaladgalas nelkul..Lehet hogy sokan ezert valasztjak a maganklinikat?Na nem agyalok holnap kiderul.
2013. nov. 19. 08:11
 10/16 A kérdező kommentje:
Naivan azt hittem hogy a Kaàliban kaphatok att ir-re gyogyszert a laboreredmenyek alapjan..
2013. nov. 19. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!