Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tanácsoltok? Meddig lehet...

Mit tanácsoltok? Meddig lehet mindent elkövetni? Elvesztettem a reményt, megint megjött! 8. hónapja semmi, ittam teát, szedtem gyógyszert, ittam az orvos által felírt port! Jók a hormoneredményeim!

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

8 hónap még semmi, teljesen normális.

Majd 1,5-2 év után kezdj aggódni.

2013. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy kicsit pihenj, ne foglalkozz a témával. Szanj magatokra 1-2 hónapot. Legyetek együtt, de ne (csak) emiatt. Kapcsolodjatk ki es örüljetek annak, hogy jön öl.a karácsony. Készülj programokkal, menjetek karácsonyi vasarokba, stb..

Tervezd meg a karácsonyfát... Lenyeg, hogy massal legyél elfoglalva. Tervrzgess valami mást a kozeljovobe,ami utan tobb helyen kell korbenezni, stb..


nekem anno a bevasarlolista írása es árak nézegetése valamint a nyaralás tervezése jott be.

2013. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Soha ne veszítsd el a reményt, mi 8 évet vártunk a kisfiúnkra.
2013. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Minnél jobban rágörcsölsz a dologra,annál nehezebben fog jönni

Tarts 1-2 nyugis hónapot..azaz ne a baba téma járjon a fejedben,ne azon stresszelj folyamatosan

Ha a munkád után van szabad órád-óráid menj tornázni,vagy tervezz be közös romantikus vacsikat a pároddal

2013. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8 hónap nem idő. Nyugodj meg, nem véletlen mondják, hogy 1 év próbalkozás után érdemes csak kivizsgáltatni magatokat.
2013. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó lenne,ha a párom is partnem lenne benne,amit mostanában javasoltam pl:mozi vagy séta mindig le voltam szólva.A múlt hónapban költöztünk saját házba és az mondta nem megy minden egyszerre!Nincs pénz mozira!
2013. nov. 24. 12:37
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

Jó, hát akik fentebb válaszolgattak, azoknak kíváncsi lennék, mennyi kellett várniuk? 2-3 hónapot? Mert úgy könnyű osztogatni a tanácsot, h foglald el magad mással, tervezz karácsonyfát, stb...pff... szerintetek ki a francot érdekel a karácsonyfa?

Jövő hónapban lesz másfél éve, hogy semmi, de emlékszem, hogy már a 4. sikertelen hónap után magam alatt voltam. Nekem is jók a hormoneredményeim. Kérdező, írj rám egy privátot ha nem légből kapott hülyeségeket akarsz olvasni olyanoktól, akik lehet, h azt se tudják, mi az, h várni.

2013. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az biztos,én semmit nem teszek,abba hagytam minden orvos által felírt dolgot!Minek,ha úgy sem segít!

Lehet,hogy van még idő és az is lehet,hogy a nyolc hónap nem sok idő!Már nem vagyok fiatal,36.éves elmúltam,évekkel ezelőtt kivették a jobb oldali petefészkem,petevezetékem!

Nem érzem magam Nőnek!

2013. nov. 24. 12:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Sokan vannak hasonló helyzetben hogy műtéten estek át, ettől ne érezd magad kevesebbnek!!Nekünk a 9. hónapban jött össze a kisfiúnk amikor elkezdtem szedni az E vitamint (dm-ben vettem Dr. Chen féle) napi 1 szemet a férjem is. Nagyon jó hatása van az egész szervezetre a férfiaknak is sejtmegújító hatású. Na meg ovulációs teszttel belőttük az esélyes napokat és akkor sikerült. Már feladtam én is a reményt hidd el!!!Most vagyunk tesó projekten túl a 3. sikertelen hónapon. Mindenkinek babásodást kívánok!15 hónapos kisfiú Anyukája
2013. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7es

Hogy mennyit kellett várni nekem ? 3 ÉVet..több hónapos kivizsgálás,hormoninjekció,2 lombik...őszintén? Feladtam

Szintén kb ilyen időben 2 éve...jött a karácsony..elmúlt a karácsony..híztam egy kicsit így itthon nekiálltam tornázgatni,kerestem edzőtársat..

ÉS mit ad isten..nemkellett utánna..Jan 5-ei utolsó menzesszel 2012.09.26-án megszületett a fiunk

ÚGyhogy ne oltsd itt a népet hogy hülyeségeket írunk,ne is foglalkozzzon velünk

Kedves kérdező! : ha mozi ,vacsi nemjön ösdze hát csinálj otthon te egy gyertyás vacsit..csináld meg a kedvenc kajáját a férjednek vagy a legegyszerűbbet ( :-) ).. teríts meg..stb..gyertyafény..közös zuhany

Nemkell fizetni érte ;-/

Minden jót.ne add fel...a baba jön majd ha te is készen leszel :-)

Az e vitamin se rossz ötlet egyébként

4-es válaszoló voltam

2013. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!