Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lesz az orvosnál? (Babát...

Mi lesz az orvosnál? (Babát szeretnénk)

Figyelt kérdés
A párom és én már lassan több mint egy éve próbálkozunk a babával.Sajnos eddig eredménytelenül.Elhatároztuk,hogy jövő év elején elmegyünk orvoshoz.Mire kell számítanunk?Mármint milyen vizsgálatok elé nézünk?Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. nov. 27. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a hónapban kezdtük a meddőségi kivizsgálást a SOTE 1-en. Nem kellett beutalót kérni, csak telefonon időpontot kérni. Mi 6 héttel későbbre kaptunk időpontot. Első alkalommal együtt kell menni a férjeddel (élettárssal is lehet). Elsőre ki kell töltenetek egy 6 oldalas papírt amiben a kórelőzményt veszik fel. Utána az orvos odaadja az első beutalókat. A férfinek két spermavizsgálat van egy külsős és egy belsős. A nőnek pedig hormonvizsgálat, ami 4 vérvételből áll. (Mi ezekre a vizsgálatokra várunk most). Ha ezeknek megvan az eredménye akkor kell visszamenni az orvoshoz. Azt, hogy ezután mi történik nem tudom megmondani, mert mi még csak itt tartunk.
2013. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. nov. 27. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is most van 1éve hogy nem jön a baba!Már voltunk dokinál,párom spermái tökéletesek,nekem is volt hormon vizsgálat 3-21 napi!12napon peteérést néztek!Nekem is jó lett minden eredményem,hála isten!De most mivel minden oké,így el kell mennem laparoszkópiára meg nézik hogy átjárható e a petevezetékem!Holnap kell mennem :/
2013. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.És nagyon remélem,hogy minden rendben lesz veled holnap is:) Én már várom kiváncsian,hogy mi lesz nekünk az orvosnál:) Már nagyon szeretnénk egy kisbabát:)
2013. nov. 27. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi!Kicsit izgulok,de a siker érdekében mindent:D Már mi is nagyon várjuk!Reméljük hamarosan eljön a mi időnk is !Mikor mentek dokihoz?Nektek is sok sikert :D
2013. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi a jövő év elején,mert előtte szeretnénk összeházasodni:)
2013. nov. 27. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem már kérjetek most időpontot, mert azért sokat kell várni, míg sorra kerültök.
2013. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!