Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A méhpempő kitolhatja a ciklust?

A méhpempő kitolhatja a ciklust?

Figyelt kérdés

Kb. A ciklus közepe óta szedek méhpempőt. Most 4. napja késik a menzeszem. A múlt hét közepe óta hol barnázok, hol elmúlik (ilyet soha nem szoktam), néha van mindjárt megjön érzés, néha az is elmúlik. A mellem nagyon érzékeny már több mint egy hete (szerintem a méhpempő miatt, a férjem állítja, hogy nőttek is). Ez mind a méhpempő miatt van? Bekavar a ciklusomba? Ilyenkor tovább kellene szedni, vagy inkább abbahagyni?

Vagy esetleg talán talán gondolhatok másra is? (Nagyon szeretném, de nem merek, mert már nagyon sokat csalódtam)



2013. dec. 13. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel késik tesztelj. A barnázás lehet beágyazódás is és hormon probléma is amit simán okozhat a méhpempő. Van akinek bezavar.
2013. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En igy tudom ahogy megjon elkezded es ha megint megjon ott szünet..neten olvass utana a googleba
2013. dec. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tök mindegy az egész, tegnap este megjött kb. 10 percre rá, hogy kiírtam a kérdést. Azt se tudom minek egyáltalán csodaszereket szednem, meg orvoshoz mennem, semmi értelme úgysem lesz sosem babám. :(((
2013. dec. 14. 16:44
 4/8 anonim válasza:
En meg csak 3 hete szedtem hol csak egy pempo kapszulat hol kettot naponta de azonnal kitolta a ciklusom. Soha elotte nem volt 28 napos, mindig 22-24 napos volt.
2013. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt egy kapcsolatom ahol másfél évig nem jött a baba..megismerkedtem később az igazival :)

Időközben kiderült pcos inzulin rezisztencia pajzsmirigy alulműködésem van ... Elkezdtük a vizsgálatokat..parom sperma képe se volt jo..azt mondtak főként az en betegségem miatt csak lombikkal sikerul..elkeseredtem..szedtem amit kellett es amit gondoltam jo..szépen beállt a ciklus..majd egyszer csak 2 év után spontán lettem terhes:) majdnem leestem a wcrol :)) nem szabad feladni

15hkm

2013. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja es a második es előző válaszoló is en voltam :)

En juniusba szedtem egy hónapot...október elején lett pozitív de közben kentem a womens creamet :)) napi 2 szer

2013. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
El, NE keseredj:)! Tudom kicsit durva vígasznak de és 15 évig próbálkoztam, olyan típus vagyok hát akinek nehezen marad meg:( De sokat próbálkozunk, nem adjuk fel és láss csodát megszültem 40 évesen igaz, de megszültem első gyerekemet:)!! Sok sikert, ne add fel!! SOHA!
2013. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyet mondani, hogy sosem lesz! De csodaszerek tényleg nincsenek, az orvosok meg hajlamosak gépezetként szemlélni a testet, azonnal gyógyszerrel tömnének meg mesterséges beavatkozásokra küldenek. Válts inkább életmódot: lúgosíts, méregteleníts, igyál sokat és mozogj sokat! Felejtsd el a fehérlisztet, a finomított répacukrot, és mindent, ami ezekből van. Használj nyírcukrot mindenbe, sütéshez meg barna nádcukrot. Sok zöldség és husi mehet! Teljes kiőrlésű péksütik is. Hidd el, ezzel mégy a legtöbbre! Mellékhatásként karcsúsodsz, csinosodsz, javul a szex és minden tekintetben jobban érzed majd magad a bőrödben.
2013. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!