Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt valaki akinek segitett...

Van itt valaki akinek segitett a peteérésben, ovulációban a méhpempő vagy barátcserje vagy egyéb természetes módszer?

Figyelt kérdés
Hőmérőzés alapján nincs peteérésem, orvoshoz még nem akarok menni. Még egyenlőre nem akarunk babát csak kiváncsiságból kezdtem el hőmérőzni.

2013. nov. 15. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy ideig palástfű-cickafarkfű kombinációt ittam, és mellette kentem egy kenőcsőt, aminek Subvene volt a neve. Ez egy jamszgyökérből készített kenőcs. A hármat azért vetettem be, mert 36-52 napos közötti hosszúak voltak a ciklusaim, meghatározhatatlan volt a peteérésem ideje.


Abban a két hónapban amig ezeket használtam, 28 ill. 32. napra jött meg, tehát elvileg segített, de teherbe nem akkor estem. Utána dokihoz mentem és clostilbegytet írt fel, valamint uh-val nézte a peteérést. Na akkor rögtön összejött!!

2013. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8. hónapja próbálkoztunk, amikor elkezdtem szedni a barátcserjét, rögtön abba a hónapban jött is a baba. HOgy ez véletlen volt-e nem tudom...
2013. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A méhpempő helyrehoz mindent, csak ajánlani tudom! Mondjuk én kifejezetten teherbeesés miatt ettem, de így is 3 hónap után ma már pozitívat teszteltem :)
2014. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!