Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt kérdés újra!...

Clostilbegyt kérdés újra! Elolvasná, aki szed ilyet?

Figyelt kérdés
Első szülésem után nincs peteérésem, 16. napon 6,5 mm a nyálkahártya. 28 naposak a ciklusaim, elhúzódó pecsételéssel. A doki most írta fel a Clostilbegytet. Ciklus 5. naptól kell szedni 2*1-et, utána kétnaponta együtt? Figyelnem kell még másra? Előre is köszönöm!
2013. dec. 16. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
én is clostis hónapban vagyok,így szedtem én is.Nem nagyon van peteérésem,A clostitól volt 2 21mm-es tüsző,de én kaptam hozzá ovitrellt is,ami tüszőrepesztő.Most tartok a 15. ciklusnapon.Már megvolt az ovu.Ha te nem kaptál tüszőrepit...amit nem értek,akkor tényleg csak annyi hogy kétnaponta együtt legyetek.
2013. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam még tüszőrepesztőt closti mellé.

Első babánál a 3. clostis hónap volt sikeres,akkor kétnaponta együtt semmi más.

Második babát próbáljuk összehozni,most closti mellett uh-ra járok és megmondja a doki mikor legyünk együtt.Első hónap sikertelen,második hónap 18. napjánál tartok.

2013. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon reménykedem, és nemcsak a baba miatt. Szeretném, ha újból "helyreállna" a hormonháztartásom, mert a szülés óta minden PMS tünetem megvan, beleértve a durva hangulat ingadozásokat is. Ki nem állhatom ezt a helyzetet, szegény férjemen csattan az ostor néha.utólag nem is értem magam, és tudatosan nem is vagyok képes befolyásolni a "rossz kedvet". Szóval, ha összejönne a második várt baba, és utána is így maradna a helyzet, akkor tuti más gyógyszerhez kell majd folyamodnom. Nálatok volt ilyesmi?
2013. dec. 19. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Nekem első szülés után nem sokkal visszatért a gyakori havi vérzés (2 hetente megjött) és mielőtt megjött előtte pár nappal sokkal ingerlékenyebb voltam.Gondolhatod:1 hétig véreztem 1 hétig nem és a vérzés mentes napok felénél hülye voltam.

Mióta szedem a Clostit nincs ilyen és "normális" időközönként jön meg.

2013. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó ezt hallani! Nagyon remélem, hogy így lesz, mert 25-én jön majd meg, és már érzem az "idegbajt"! :(
2013. dec. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!