Gynex csepperől valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig, mennyit kell szedni, hatásos-e és mennyi idő alatt letettek kismamák? Mikor kell elkezdeni, amikor megjön?
2013. nov. 20. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,én hangulatingadozásra szedtem,feb-márc környékén,a lányom májusban fogant,első próbálkozós hónapban.2 barátnőm teherbeesésre szedte,babásak lettek,nem tudom hány hónapra.Egy üveggel szedj végig,nem függ menzesztől!
2013. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én használom, de nem arra amire te.:)

Nekem nagyon sokszor voltak hüvelyi problémáim, gyulladások, irritációk és én arra használtam.

Én először 3x3 cseppet csináltam 1 nap és azt 3 hétig, utána ugye 1 hétre leálltam és most már csak 1x1 cseppet használok 1 nap. Én 3 hónapja csinálom ezt. És szerencsére, kopp-kopp, nincs is hüvelyi problémám azóta.:)

2013. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, 3x1 cseppet használok most, elírtam.:)
2013. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én PCOS vagyok, kipróbáltam, de nekem semmit sem használt. És igazából mai fejemmel azt gondolom felesleges is volt szedni. Ha nincs baj, akkor úgyis jön a baba, ha meg gond van, ki kell vizsgálni és kezelni kell a problémát és akkor is minden rendben lesz.
2013. nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Klarenzo válasza:
Sziasztok! Hormon problémákkal küzdöttem, a kellemetlen tünetek miatt a gynex cseppel igyekeztem helyre tenni. Egy 3 hetes kúrát csináltam végig, és hát annyira bejött, hogy a kis méhem ellenére is azonnal terhes lettem. Ajánlom meddőségre. :) Nekem már azt mondták csak segítséggel lehet babám.
2014. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!