Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostylbegyt szedése mellett...

Clostylbegyt szedése mellett még mit szedtetek, hogy sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint például E-vitamin,hogy vastagítsa a nykh-át, teák stb.. hányadik kúra volt sikeres és mekkora adagot szedtetek?

2014. jan. 2. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem szedtem mellette semmit, néha ittam vas+folsav pezsgőtablettát.

Napi egyet szedtem, és a harmadik kör sikerült :)

14 hkm

2014. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gratulálok, én is most kezdtem a harmadik clostys hónapot, remélem sikerül :)
2014. jan. 2. 11:24
 3/13 anonim ***** válasza:
az elsö hónapban nem szedtem. A másodikban e vitamint ami semmit nem ért igy adtak utrot mert elvékonyodott a nyálkahártyám. Sajnos nem sikerült a baba, 2 hónapig szedtem és azt mondták többet nincs is értelme komolyabb segitség kell.
2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnálom, és merre indultatok tovább?
2014. jan. 2. 16:51
 5/13 anonim ***** válasza:
400mg e vitamin, es nem csak neked a parodnak is, min. 3 honap mire ertelme van a szedesnek
2014. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 eviboy24 válasza:
Sziasztok,mi a parommal nagyon szeretnenk babat januar ota,voltam dokinal,folirta a clostibegyet bexedtem 3 7ig hatasa kivancsi leszek ra,egy nap 2is csinaljuk,melle szedek elevitet ill mehpempot,szerintetek sikerul valaha?egy elkeseredett lany,mikor van peteeresem?
2014. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
napi 2szer ne csináljátok mert pont akkor kisebb rá aze sély. naponta ajánlott max de legjobb 2 naponta. Ha túl gyakran avgytok együtt nincs ideje elég mennyiségnekk ujra termelödnie, felgyülnie igy kevés lesz a sperma szám.
2014. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
január óta? mi 5 éve!!! Azért 4 hónap az átllg Magyarországon. Egészséges ároknál jókor való együttlétböl kb 20 % aze sély a babára. Ez nem ugy van hogy tuti siekrül. Hogy mikor van peteérsed attól függ milyen hosszú a ciklusod. mérd a hödet és használj ovu tezstet és akkor tudni fogod mikor van. de anpi 2 együttlét okozhat sikertelenséget.
2014. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és clostynál muzsáj az uh-os követés mert cisztát okozhat. Az uh-on látja az orvos mikor várható a repedés kb és mikor kell probálkozni. Miért irt fel clostyt? nincs peteérésed? nem ártott volna elötte homron vizsgálat.....
2014. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 eviboy24 válasza:
Az orvos ezt irta fol,nem tom h van e peteeresem vagy sem.
2014. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!