Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closty kúra vagy petevezeték...

Closty kúra vagy petevezeték átjárhatósági vizsgálat van előbb? Ha nem átjárható akkor csak a lombik jöhet szóba?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kell a closty kúra? Milyen vizsgálatokat végeztettél eddig?
2014. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még semmit csak érdeklődők.
2014. jan. 3. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
clostyt szoktak átjárhatósági nélkül is adni mert ez elég ygenge sti,uláló gyógyszer még. de a többit nem adják nélküle. ha van elzáródás és nem sikerül átjárhatóvá tenni akkor csal lombik jöhet szóba. ha átjárható avgy és jó a párod sperma képe akor elöször inszeminációt csinálnak.
2014. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális doki nem clostyzik átjárhatósági nélkül.
2014. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Átjárhatósági az első (+spermavizsgálat), anélkül felesleges a hormonrendszered bolygatni.
2014. jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én clostyt kaptam először, uh követéssel szedem
2014. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előbb átjárhatósági volt, csak utána kaptam clostit.
2014. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha már valamerre el szeretnél indulni kivizsgálás terén, akkor a következőket javaslom. Párodnak spermavizsgálat, mivel ez a legegyszerűbb és az eredmény is gyorsan megvan.

Neked, ha gond van a ciklusoddal: 3. és 21. napi hormonsor, cukorterhelés inzulinszintekkel együtt. Ha ez rendben, akkor átjárhatósági. Ha rendszeres ciklusod van, akkor átjárhatósági. (bár ha clostyról érdeklődsz, akkor valószínűleg nincs minden renben, de mivel részleteket nem írtál, ezért nem tudhatom)

Igaza van egyébként annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy normális orvos nem töm hormonnal, amíg nem muszáj. Arról nem is szólva, hogy vannak olyan problémák (pl. PCOS), aminek az esetén a closty csak árt.

A hormonvizsgálatokhoz endokrinológust keress, mert a nőgyógyászok nem értenek hozzá.

2014. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy árt aztán egy nögyógyász meggyőzőtt hogy próbáljam ki 2 hánapig! Csinált is szép peteérést igaz baba nem lett de uténa 5 hónapig pontosan megjött êletemben elöször! Nekém az inzulinom már rég rendben van a baba mégsem sikerül és nem volt peteérésem a closty elött! Tehát sok esetben igenis használ a closty és sok PCOS- t akinek nem sikerül spontán annak az inszemnêl is ezzel stimulálnak
2014. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!