Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy csak reggel...

Lehetséges hogy csak reggel pozitív az lh teszt?

Figyelt kérdés

Már múlt hónapban is így volt, délutánonként negatívat teszteltem, sose volt pozitív.aztán egy reggel csak kíváncsiságból megcsináltam, hisz előző nap éreztem hogy van valami.Nnna akkor egyértelműen pozitív lett.ebben a hónapba szintén.Már napok óta erős második csik volt de tegnap estére halványodott.ma reggel viszont pozitív. Ma vagyok a 17. Napon.

Vajon miért van ez? Baj?



2014. jan. 4. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy azért is érdemes reggelente tesztelni, mert akkor jobban ki lehet mutatni. Az, hogy halványodik egy kicsit, nem nagy baj, amíg látszik, szerintem. Én szurkolok! :)
2014. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:) köszi a drukkot :D

Ma is igy volt, tegnap du nagyon halvány,reggelre viszont erős (de negativ) a második csik.

Tény, h reggelre sokkal koncentráltabb a vizelet, délután pedig nehezen tudom megtartani a 2 ora ivás és pisiszünetet :P :)


Ez a második honap,h szedem a barátcserjét, és fél év alatt soha ilyen erős csikjaim nem voltak még a teszten :) sőt pozitiv se nagyon volt :/

2014. jan. 5. 10:08
 3/8 A kérdező kommentje:
viszont azért aggaszt kicsit,h mindenütt azt irják, délután kell pozi legyen hisz akkorra éri el a csucsot az lh hormonszint. lehet hogy forditva működöm? :D
2014. jan. 5. 10:10
 4/8 FKKTorp ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem mindenkinél délután éri el a csúcsot. Nekem pl az előző ciklusban nagyon későn lett egy délután halvány pozi, majd másnap reggel csináltam, akkor erősebb volt mint a kontroll csík, délutánra viszont pont olyan halvány volt mint előző nap.

Igaz nem sikerült ebben a hónapban, de nem ezért, hanem mert későn volt ovu.

2014. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató :)

Az ha később van ovu, az teherbeesés szempontjából baj? Miért? Erről még nem hallottam.

2014. jan. 6. 12:07
 6/8 FKKTorp ***** válasza:
Az ovulációtól a következő vérzési 12-16napnak kell eltelnie. A legtöbb embernél általában ez 14nap szokott lenni, a netes kalkulátorok is ezzel számolnak. Ha a 12-16napnál kevesebb vagy több nap telik el, akkor az hormonproblémát jelez.
2014. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem.nekem kb 13/14 nap szokott lenn, de mikor 21. Napon volt az ovum, akkor is ennyi volt.
2014. jan. 6. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan hónap amikor nekem is reggel lett pozitív a teszt. És tuti, hogy tényleg akkor volt ovum, mert a nődokim is figyelte uh-val.
2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!