Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pecsételő vérzés után ami...

Pecsételő vérzés után ami állítólag a beágyazódás jele, mennyi időnek kell eltelnie a pozitív teszthez?

Figyelt kérdés
Volt peteérésem kb 20-26 ig decemberben,éreztem is mert fájtak a melleim és nyálkás volt a folyásom mint a tojásfehérje.Majd rá kb 8 napra jött a pecsételő vérzés,mult csütörtökön,de még ma is negatív volt reggel a tesztem.Vannak terhességre utaló jeleim.Tul hamar teszteltem volna?
2014. jan. 10. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sikeres aktus után kb. 14 nappal mutathatják már ki az érzékenyebb tesztek a terhességet.

Viszont akár tudod, akár nem, hogy mikor estél kb. teherbe, én akkor is azt mondom, hogy a legbiztosabb mindig az, ha az ember akkor tesztel, amikor már késik a vérzése. Mert akkor nagyon nincs min bizonytalankodni.

2014. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem késik,mert szombaton kellett volna megjönnie.Viszont mult csütörtökön volt az a pecsételő vérzésem,ami után állítólag még kell idő,h kimutatja a teszt.Én már nem is merek reménykedni,bár a dokim szerint tul hamar teszteltem,viszont sok nőnek már ijenkor kimutatja a sikeres eredményt,ezt nem a dokim mondta..
2014. jan. 10. 10:57
 3/5 lil gigi válasza:
Sziasztok én is kb ebben a cipőben vagyok bár ez még nem vesztettem mert nekem nem véres volt egy kicsit és 1 napig tartott egy támpont használtam el Szerintetek baba lesz? szerintem tesztelj nyugodtan Clearblue val mert az a legjobb kicsit drágább de megéri.
2014. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hidd el megértem az aggodalmad.Ma teszteltem és negatív volt.az este azt hittem megjött,mert halvány véres flekk volt a wc papíron.Írtam a dokimnak is e-mailt.Holnap megyek vérvételre és kiderül már délután,hogy terhes vagyok e,de már kétlem..nekem 3 napja késik és vannak terhességi tüneteim,de lehet hűvejfertőzésem is,mert viszket és éget,viszont attól nem késik..szóval megértelek tényleg,mert én sík ideg vagyok
2014. jan. 12. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi újsàg kedves kérdező?
2014. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!