Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tudtok a Dr. Chen kinai...

Mit tudtok a Dr. Chen kinai angyalgyökéröl?

Figyelt kérdés
javasolták hogy beálitja a mensit
2014. jan. 10. 17:26
 1/3 anonim válasza:
nem tudom. bocs :)
2014. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki, és majd írd meg, hogy bevált-e. én a kínai angyalgyökereset nem próbáltam még, de más dr chen teát már használtam és bevált.
2014. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pár éve használtam a Creation's Garden termékét, mert évente 2-3 alkalommal kimaradt a menstruációm. Már egy hónap használata után lerövidítette a ciklust. Azóta évek teltek el, de nem maradt ki menstruációm. Ez viszont nagyon drága, ezért a netről rendeltem kínai angyalgyökér szeleteket 20g-os csomagban, azt kávédarálón leporítottam és így 2 csomag elég 40 napra napi 2 kapszula tartalmával számolva. Pár száz forint egy tasaknyi. A Dr. Chenesnél is olcsóbban jön ki.
2015. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!