Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Kipróbáltátok már...

Lombikosok! Kipróbáltátok már a méhpempőt? Esetleg be is vált valakinek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Első lombikomkor próbáltam,nem tudom mennyire volt szerepe a sikerben,de tény hogy a nyálkahártyámat olyan szépen megvastagította,hogy előtte sosem volt hasonló. Ha te is kipróbálod,a legjobb amit a méhészetektől lehet venni,tiszta pempő. Amik már ízesítve vannak,meg kapszulás formában is van,nos ezek állítólag nem olyan hatékonyak. Sok sikert!
2014. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igen, szeretném majd kipróbálni és ha szerencsém van, még a páromat is rávenni, hogy szedje a következő előtt!

2014. jan. 15. 11:11
 3/4 anonim válasza:
Szeretnem megkerdezni hogy a lombik elott mikortol kezdted enni/szedni a mehpempot? Mikor a lombik mar elkezdodott, elso injekcio vagy mar joval elotte?
2014. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én ma vettem meg.

Az igazság az, hogy jún-júl. előtt nem tervezem a beültetést, mivel a héten volt missed ab műtétem:(.

Az orvos 3 hónapot mondott "várakozási időnek", de én úgy érzem, legalább 5-6-ra van szükségem.


Mindenesetre a napokban elkezdjük a szedését, mert így nekem is könnyebb lesz a belső regenerálódás!


És ki tudja?! Annyi mindenkin segített már, hogy lehet: a 4. lombikra már nem is lesz szükség??!:)

2014. jan. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!