MBGabi kérdése:

Norcolut tabletta szedése után mikor kezdhetek cickafark teát inni?

Figyelt kérdés
Az lenne a pontos problémám, hogy decemberben elfelejtett megjönni a menstruációm,aztán a karácsonyt végig szenvedtem egy égető érzést éreztem a méhemnél, a mellem azóta is egyfolytában érzékeny és fáj a derekam. Kaptam a dokimtól Norcolut tablettát 3*1-es adagban. Beszedtem és eltelt az ötödik nap, de semmi a mellem feszül a derekam fáj de semmi. Arra gondoltam, hogy iszok cickafark teát hátha az segít. Ti mit gondoltok? Teljesen kétségbe vagyok esve. Eleve nem volt peteérésem és most már nem is jön meg. Valaki segítsen valamilyen tanáccsal!
2014. jan. 16. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Norcolut után 10 napon belül fog megjönni. Attól biztosan megjön. Ne zavard be cickafark teával.
2014. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!