Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit kell tudnom az inszemináci...

Mit kell tudnom az inszeminációról? Tapasztalat, tanács érdekelne.

Figyelt kérdés
A héten megyek. Mit kell vinnem? Papucs, köntös, pizsi? Ha csak együtt élünk, kell valami igazolás? Mindent tudni akarok! Köszönöm!
2014. jan. 20. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

a héten már meg is csinálják, vagy még az első konzultációra mész?


mi házasok vagyunk, így nem kellett semmi, de azt hiszem, kell egy papír az élettársi kapcsolatról (bár az is lehet, hogy intézménye válogatja), különben csak egyedülállóként mehetsz.

5 napig szedtem a menstruáció kezdetétől a clostilbegytet, napi kettőt, uh-s követés mellett nézték, hogy mikor lesz tüszőrepedés, előtte 36 órával be kellett adnom a szurit.

Az egész kb. 5 perc, olyan, mint egy rákszűrés, nem kell se pizsi, se papucs, sem semmi (legalábbis a kaáliban), derékig levetkőzöl, megcsinálják, 20 perc pihenő, és mehetsz is haza.

14 nap múlva teszt, addig progeszteronpótlás.

2014. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A héten megcsinálják. Már túl vagyunk mindenen... :) A válaszod hasznos volt... köszönöm.
2014. jan. 20. 18:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ki mennyit pihent utána? Táppénzre mentetek? Ha igen, hány napra?
2014. jan. 20. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Szegedre a II. sz. női klinikára járunk. Mi sem vagyunk házasok, nekünk nem kellett semmilyen igazolás. Nekem vinnem kellett pizsit, papucsot, köntöst. Reggel 8-ra kellett menni a párom leadta a cuccot, ő el is mehetett. Nekem fel kellett mennem az osztályra , kaptam szobát. Ott kellett várnom délig, akkor megcsinálták az inszemet (nem fájt, csak egy kicsit kellemetlen volt) 2 órát kellett utána feküdnöm és mehettem haza. Másnap ugyanezt eljátszottuk, mert Szegeden az a protokoll, hogy 2 napon csinálják az inszemet.
2014. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok. Sikerult valakinek az inseminacio?
2014. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én febr. 10-én fogom megtudni.
2014. jan. 23. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező neked nagyon drukkolok hogy sikerüljön! 5. válaszolónak pedig, nekünk már 3 volt, de még egy sem sikerült. 4. voltam
2014. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!