Nettke kérdése:

PCOS pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Aki PCO-S annak általában pozitívak a terhességi tesztjei, de nem is terhes, csak a magas hormonszintet jelzi a teszt?
2014. jan. 27. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. PCOS -ben nem pozitív a teszt. (Tudom, én is az vagyok. Csak akkor lett pozitív, amikor terhes lettem.) A PCOS-ben a hormonszintek elcsúszhatnak, de HCG nem termelődik csak egy ritka ciszta fajta nyomán (nem PCOS) és terhességkor.
2014. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ma már feltetted ezt a kérdést.. válaszoltak rá, hogy ha a terhességi teszt azt mutatja hogy terhes vagy akkor valószínű az vagy. ott is megírták hogy a Pcos nem egyenlő azzal hogy a hcg-d magasabb lesz. Ha még 5x felteszed a kérdést akkor is ezeket a válaszokat fogod kapni. menj inkább doktorhoz. Vagy ha nem akarsz akkor a kérdésedbe írd le milyen választ szeretnél kapni mert mint mondtam akár hányszor felteszed a kérdést a válaszok ugyan azok lesznek. Bocs ha gorombának tűntem, nem akartalak megbántani csak hát kaptál erre ma már választ
2014. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jan. 27. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:
tényleg nem megbántani akartalak. Ha a terhességnek semmi esélyét nem látod akkor viszont tényleg menj dokihoz mert akkor más probléma lehet és azt kezelni kell. Remélem minden ok lesz azért. És tényleg bocs az offért
2014. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
semmi baj, egyébként a kérdés azért ment kétszer,mert azt irta ki hogy a kérdés nem került kiirásra, igy megpróbáltam mégegyszer! Remélem tévedett a teszt!
2014. jan. 27. 18:30
 6/15 anonim ***** válasza:
de esély van a terhességre?
2014. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
volt eggyütlétem, de mivel pcos vagyok nem gondoltam hogy terhes lehetek, de a tesztek ezt igazolják
2014. jan. 27. 18:52
 8/15 anonim ***** válasza:
barátnőm is pcos. igen ő akarta a babát, nekik két évükbe tellett mire össze jött, de sajnos aki pcos ugye kiszámíthatatlan de nem lehetetlen. most hány hetes lehetsz ? vannak tüneteid ? azt nem kérdezem mikor volt meg utoljára mert tudom,hogy ebben a szituban össze vissza van meg ha jól gondolom
2014. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy PCOS vagy, nem jelenti, hogy meddő is! Ez tévhit. Pont ugyanúgy teherbe eshetsz, ha nem védekezel, mint bárki más!
2014. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ott a pont az utolsónál. max csak nehezebben, mert kiszámíthatatlanabbak a ciklusok.
2014. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!