Ma kezdtem a clostilt . Ki van még a helyzetemben? Mire számitsak?

Figyelt kérdés
Mától kell szednem 5 napon át egy szem clostill gyógyszert.23-án jött + hát ma még azért egy nagyon kicsi van.Ti hogy éltétek meg ezt az időszakot?Sikeres volt?nem tudom hogy legyen hogy ha 2.átol 11 .éig kétnaponta együtt leszünk az jó?Elfogadok minden jó tanácsot.köszönöm Marcsi
2014. jan. 27. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Kell járnos uh-r a 8. naptól kb amivel ellenőrzik, hogy minden rendben van e és mikor van peteérésed.

Miért kell szedned?

2014. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kell járnom.azért szedem mert 3 éve nem jön a babó.A doki semmmit nem mondott csak megkérdezte hogy rendszeres e a havim és ennyi.Ezt irta fel aztmondja szedjem be ha nem jön meg jövö honapba menjek vissza ha meg megjön akkor még egy kurát csináljak meg.és ha az se akkor utána megbeszéljük hogy mi következik.Gondolom elküldi a páromat is vizsgálatra utána.
2014. jan. 27. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Uh kell hogy nem cisztásodsz -e töle és ellenörizni kell a nyálkahártyát ugyanis szinte mindenkinek elvékinyodik töle föleg a 2. hónapban! Ha így van kell szedni gyógyszert amitöl megvastagodik! Ha túl vékony a nyh. akkor hiába termékenyülsz meg nem fog tudni beágyazódni! Na meg nem hiszem hogy nem vágy rá kíváncsi hogy hát -e és mi történik benned töle! Uh kötelező mert baj is lehet belöle ha cisztád lesz!
2014. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi azt elfelejtettem írni hogy nekem egy mellékhatás volt a höhullám! 2 hónapig szedtem nem lett baba!
2014. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mielőbb cseréld le a dokid. Closty mellett kötelező a rendszeres uh. Előtte pedig teljesen hormonális kivizsgálás.
2014. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom hogy mitcsináljak mosmár..teljessen összezavarodtam .
2014. jan. 28. 00:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hosszabb időn keresztül szedtem, kb. 5-6 hónap volt, mert enélkül egyszerűen nem volt ciklusom, de SOHA nem hívtak vissza UH-ra. Most a sógornőm szedi, de neki sem kell mennie.
2014. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 4-dik closty hónapom.Engem se hívott vissza soha a doki,de a 2-dik hónapban magamtól elmentem dokihoz mensim előtt 1 héttel és nagyon szép vastag 12 mm-es méhnyálkahártyám volt,cisztám meg nem.Most ebben a hónapban elkezdtem mellé cickafarkfüvet+majd pé után palástfüvet inni hátha.Annyi még,h nekem 1x a 8-9 nap körül volt pém meg olyan 17 nap is minden hónapban.Nem is értem,hogy nem lett belőle baba.
2014. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!