Ha bevennék 1db norcolut tabit megjönne a mensim? Nagyon bekavarnék vele?

Figyelt kérdés
Mennyi napra jönne meg?
2014. febr. 18. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
1 db-tól nem jönne meg. Általában 5-10 napig kell szedni kúraszerűen. De miért akarod, hogy megjöjjön?
2014. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér semmit. A kimaradás oka legtöbbször hormonális. A Norcolut nem megoldás. Labor kell és egy normális orvos.
2014. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Szétvet az aggódás a stressz 52.napon vagyok kb.2hete görcsölget a méhem,derekam.Uh.kimutatta 3cm cisztám van.Próbálkozom itthoni gyógymódokkal pl:cickafarka+palástfű tea,forró fürdő de nem segít.

Voltam így kb.2éve elmentem orvoshoz nem adott semmit várjak türelemmel.ekkor 42.napra megjött.

Magán dokira már nem sajnos nem jut,bementem tegnap a kórházba.3hónap után hozzák meg gyógyszeresen.Várjak türelemmel.Nem nézte meg uh.mizujs odabent.nőtt a ciszta vagy nincs valami gond odabent.

2014. febr. 18. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!