Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Császármetszés belső hegén...

Császármetszés belső hegén 3,6*1,6*2 cm echoszegény képlet? Van még ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
15 hónapja szültem császárral. A menstruációm rendszeres, de csak két erős napom van, viszont, sokáig rozsdabarna trutyi jön belőlem.. Túl vagyok a hormonvizsgálatokon és a pajzsmirigy leletem is negatív. A korábban vizsgáló orvos egy 3,6*1,6*2 cm echoszegény képletet látott a császárhegen. A jelenlegi doki, aki a hormon és egyéb vizsgálatokat csinálja, most ct-vel vizsgálná, hogy mi az. UH-n nem látja.. Szerinte a szervezetem nem tolerálja a belső varratokat, és ez okozhat valami kinövést.. volt valakinek ilyen? Mi történt? Műteni kellett? Hogy lesz így kistesó? Annyira el vagyok keseredve.. Bocs, ha kicsit zavaros lett.. Remélem vannak pozitív példák..
2014. febr. 21. 14:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, ennyi kísérletezés után mit veszíthetek? Te hogy vagy Első? Van valami előrelépés az ügyedben?
2014. márc. 14. 14:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Annyi van, hogy nézettünk ca-125-öt, ez normális, és közben egy sebész barátunk azt mondta, hogy ne kísérletezzek itt mindenfélével (most fogamzásgátlót szedek, hogy lássuk, endo-e, de nekem PCOS-em van, és egyéb okok miatt sem nagyon szeretem szedni - totál pattanásos leszek tőle, zsírosodik a hajam, na, nem szeretem :), inkább kiveszi ő ezt a valamit, és meglátjuk. Szóval most ez lesz, szövettan, és kiderül, hogy fonal-e vagy endo... Hát remélem fonal. De a ca-125 jó lett, és ez biztató, bár nem minden endonál emelkedik meg, de reménykedek. :)
2014. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szorítok neked, ha lesz kedved, majd írd meg, hogy mi volt!
2014. márc. 14. 20:41
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy hogy alakult ezután a dolog nálatok?

lassan 7 éve volt császárom, és most vett észre vmit a doki a hegen, ami nem tetszik neki :/

2017. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!