Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lennél e önzetlenül petesejt...

Lennél e önzetlenül petesejt donor? Segitenél hogy egy másik nő is anya legyen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Amint eszre veszem, ha nem vagyok hajlando kihordani masnak egy gyereket lepontoznak. Hmm. Grat.az osszesnek. De a sok jo lelku kozott kivancsi lennek ha tenyleg elesbe menne a dolog valoban megtenne-e mert most igy konyu nagylelkunek lenni. :-)
2014. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Idegennek nyilván nem, de lenne olyan, akinek igen. Esetleg még ugyanebben a körben magamnak is "félretetetnék" petesejtet, ki tudja, mit hoz a jövő :)

Béranya viszont nem lennék. Nem tudnám odaadni a gyereket.

2014. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%

CSAK az tudja aki végig járja ezt a teherbe esési problémákat,a hosszú utat.én is tudom mi az.

Vállalnám idegennek is adnék petesejtet,segítenék önzetlenül!!!!Élesben is!

2014. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Én a 9. vagyok. Évekig tudtam úgy, hogy nem lehet gyermekem. Tudom, hogy milyen érzés. Most már van egy, de most ismét ezzel riogatnak, és most ismét élesben élem át ezt, és igyekszem élni úgy, hogy ne az határozza meg a napjaimat, hogy vajon ha eljön az ideje, képes leszek-e még majd kihordani egy második gyermeket is, megadatik-e még egyszer.



Ennek ellenére írtam, amit, és ennek ellenére egyeztünk meg a férjemmel, hogy ha semmilyen úton nem sikerül, akkor nálunk sem a donor petesejt, sem béranya, sem örökbefogadás nem jön szóba.



Szóval ne írjunk ilyet, hogy CSAK az tudja, mert dehogy. Én rendelkezem annyi önismerettel, hogy tudjam, erre nem volnék képes. Sem adni, sem kapni.

2014. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2014. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
"CSAk arra írtam:azok a párok tudják mi ez a teherbeesési probléma akik végig járták a hosszú utat ahhoz hogy babájuk sikerüljön.Mégnehezebb lehet azoknak a pároknak akiknek szembesülniük kell azzal hogy nem sikerül,nem sikerülhet sehogyan sem,esetleg donor petesejttel.Sajnálom őket velük érzek.
2014. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Idegennek nem. Családtagnak, közeli barátnak talán, de nem valószínű. Az a gyerek részben az enyém is lenne, nem tudom hogyan tudnám feldolgozni. Ki hordani semmiképp nem hordanam ki.


Amúgy ma Magyarorszagon anonim petesejt donaciokent létezik, amikor X felajánlja, hogy önként petesejtet adományoz is éretlen recipiensnek - tehat ismerős kizárva- illetve verrokon adhat névre szólóan pl testvérnek, unoka testvérnek

2014. febr. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
tényleg ilyen sokan vannak, akik lemondanának a "gyerekükről"??? most nem azért, de ha aztán az a petesejt megtermékenyül, az a te gyereked lenne, nem? biztos nem adnám oda senkinek. még akkor sem ha nem nekem kell kihordanom
2014. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Erdekesek a valaszok. En nem adnek, kulonosen ismerosnek nem. 3 gyerekem van es a legkisebb kislanyom az en kepmasom. Olyan mint a kis e, mert beloolem van. Ha egy ilyen gyereke jonne ossze a baratnomnek, akkor hogy tudnek ezzel elni?
2014. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elsőre rávágná az ember,hogy igen, de igen nehéz feladat lenne látni felnőni azt a pici babát, mert ugye csak családtagnak adhatsz Magyarországon. Nagyon meggondolndó. Valószínűleg nem, de hála istennek nem kértek ilyenre.
2015. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!