Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closty és utrogestan kombináci...

Closty és utrogestan kombináció bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az endodokimnál ellenőrzésen és azt mondta végre minden eredményem tökéletes (ir, pm alulműködés, magas prolaktin). Ezt a kombinációt javasolta! Van akinek ez bevált és ettől babás lett?

2014. febr. 26. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a pajzsmirigy beállítása után a closty is elég volt.

Sok sikert!!!

23hkm

2014. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már nagyon kíváncsi vagyok ez végre be válik-e! De most végre újra reménykedem!
2014. febr. 26. 12:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja neked pedig gratulálok a babához!
2014. febr. 26. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:
inzulint és cukort néztek terhelve? csak mert az inzulinrezisztenciának az emelkedett prolaktin szint is és a pm alulmüködés is következménye lehet.
2014. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze. A kérdésnél is írtam a zárójelbe az Ir-t. De most már az utolsó terhelésem tökéletes lett. 1 éve tartom a 3-as kezelést.
2014. febr. 26. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
ja bocsi az elkerült e a figylememet. Nagy esély van akkor a sikerre, de azt ugye tudod hogy 99%-unk spontán is babás lesz midnneféle segitség nélkül mert ha jók a hormonok van rednes peteérés és tüszörepedés is. Én 1 hónapja számolok ch-t és sportolok, de nekem már csak a 60 perces cukrom volt alacsony igy nagyon remélem 1-2 hónap alatt helyre rakja a rendes 3-as kezelésé és végre sikerül a baba. Nekem csak enyhe IR volt (a PCO-n kiül semmi tünettel) Az odafigyleös étrend és a mercjk ehlyre is rakta de ch-t nem számoltam annó, ez erre volt elég ezért szántam rá magam a számolásra és a sportra amihez lusta voltam....
2014. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ!
2014. febr. 26. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
HA minden helyre állt ezek fölsölegesek, pláne, hogy rontani fog az ir-en.
2014. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A clostyt azért írta ki, mert furcsaságok vannak a ciklusomon belül. Pl a tojcsis nyákom a 9-11. napig van míg tüszőrepi 14-15. napon szokott lenni. Az utrot pedig mert határértéken belül van a progim, de jobb lenne, ha több lenne. Hát, majd meglátom! De neked is köszi a választ!
2014. febr. 26. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is IR-es vagyok, és nekem sem jött spontán, főleg mert a gyógyszerre nem javultak, hanem romlottak az értékeim. Nekem a closti + tüszőrepi + Crinone hozta el első próbálkozásra a babát.
2014. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!