Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogamzásgátló mellett van...

Fogamzásgátló mellett van peteérés?

Figyelt kérdés

yamna fogamzásgátlót szedek már fél éve. 10 hónapja szültem, negyedik babát nagyon de nagyon nem szeretnénk. Itt az oldalon szoktam olvasni, hogy ilyen a folyás olyan a folyás terhes e vagyok?

Hogy van az, hogy a ciklusom különböző részeiben mindig más folyásom van? Akkor van peteérésem? 2 db van még a tablettámból, tehát 3-4 nap múlva kezdődik a menstruációm, és most pl. tojásfehérjés a nyákom. Ez így rendben van? Nem mindig ugyanolyan folyásomnak kéne lenni, mert ugye elvileg a gyógyszertől nincs peteérésem?


2014. márc. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó esetben nincs.
2014. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt tudom. de az én esetemben szerinted van?
2014. márc. 2. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a folyásból azért messzemenő következtetéseket nem kell levonni. Nekem volt már tojásfehérjés nyákom ovu nélkül, ovum is tojásfehérjeszerű nyák nélkül. A tabi is változtat a hormonháztartáson, a nyák meg ugye a hormonoktól függ.

Esetleg vegyél ovu tesztet és nézd meg azzal.

2014. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A folyás semmit nem jelent, teljesen lényegtelen. Az oldalon azért olvasod ezt, mert a soksok hónap, amíg várakozik az ember, lelkileg kimerítő, és kapaszkodnak mindenbe, amibe csak lehet. A nyák nem mérvadó, jól kiválasztott és pontosan szedett fogamzásgátló mellett nincs peteérés és ovuláció sem. Ha ennyire tartasz tőle, akkor kombináljátok a fogamzásgátló módszereket, pl. használjatok mellé spermicid krémet.
2014. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!