Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki mivel rendezte a menstruáci...

Ki mivel rendezte a menstruációs cikluszavarát? Segítene mindenki, akinek volt ien problémája?

Figyelt kérdés
az én problémám az lenne,hogy a ciklusaim 26-28naposak,ámde már 7-8nappal előtte vérzek,gyengén,de rendes vér,nem az a barnázás!utána megjönnek az erős napok,2-3nap,aztán pár nap gyenge.szóval legalább 2hét vérzés!ha vki tud esetleg házi praktikát,gyógyszert stb...!tényleg minden érdekel,a méhpempőt probáltam,de azt hiszem,attól még rosszabb lett.köszönöm
2014. márc. 3. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kesik 4 5 6 napot ha nem iszom cickafark teat. Eleg sok ismerosomnek bejott nekem is ez a nyero. Egy probat meger mer mar ilyen esetben is hasznalt nekem is igyal 2 hetig naponta egy poharral. Nekem eleg ha minden heten egy poharral iszom de regebb nem volt eleg.
2014. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azt naon régen én is probáltam,meg palástfű teát,de az sem igazán segített!:-( azért köszönöm,lehet elkezdem azt is mégeguszer
2014. márc. 3. 17:28
 3/4 A kérdező kommentje:
babaprojekt alatt kedvező lehet a cickafark,mert hát ugye sosem tudni,hogy mikor van itt vki.meg én úgy tudom,hogy a cickafark egyáltalán nem javasolt terhességnél,főleg az elején,mert vetélést okoz!??????????
2014. márc. 3. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mastodynon csepp segített. Nekem is volt mensi előtti barnázásom. Amióta szedem azóta nincs barnázás és napra pontos 30.-as ciklusaim vannak.
2014. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!