Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hosszabb sikertelenség után...

Hosszabb sikertelenség után segített valakinek a Maca kapszula/por teherbe esni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan tapasztalatokat várok, akiknek hosszabb ideig nem sikerült a baba, és szedték a Macát. Segített vagy nem? Mi 2 éve próbálkozunk, 1 hete kezdtem el szedni a Macát, de nem tudom, higyjek-e benne. Minden választ nagyon köszönök!

2014. márc. 5. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ezt inkább férfiak szokták szedni. Voltatok már kivizsgálásokon? sok csodaszer van de sok olyan probléma is amin ezek a szerek nem segitenek.
2014. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam eddig az derült ki, hogy magas a prolaktin szintem. Szedek rá gyógyszert, legutóbb már rendben volt, de azóta is szedem a Norprolac-ot. Épp ma voltam újabb vérvételen. Meglátjuk, mit mutat majd az eredmény Az a Maca, amit én szedek, kimondottan nőknek van: Women's Maca E vitaminnal.
2014. márc. 5. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ősszel elkezdtem szedni, de nagyon hosszú lett a ciklusom tőle, valamit nagyon megbolygatott... Abba hagytam, de férjem továbbra is szedi, bár nem szükséges, mert nála minden rendben van, de a doki mondta, hogy ártani nem árt neki, azt mondta olyan mint egy jó multivitamin.
2014. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a prolaktint hamar helyre szokta tenni a gyógyszer ha rendes prolaktin szint mellett sem javul a ciklus akkkor egy terheléses inzulin és vérvétel mindenklépp kéne hogy megnézzék nem PCOS-es vagy-e. Annak gyakori következménye az emelkedett prolaktin szint de lehet sok minden mástól is. Mindneképp keress fel egy jó endokrinológust ha eddig nögyógyász kezelt mert ezek nem nögyógyászra tartoznak.
2014. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Endokrinológus kezel, a ciklusom tökéletesen pontos, azzal nincs gond. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, és várom a továbbiakat is. Minden szó jól jön, amibe kapaszkodni lehet, mert már hamarosan depressziós leszek.
2014. márc. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!