Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barnás pecsételés és terhesség...

Barnás pecsételés és terhességi tünetek, beképzelem vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2013 okt.-ben hagytam abba a fogamzásgátlót, babát szeretnénk. Peteérésem sajnos nincs. Kezelés képpen Clostylbegit-et, E-vitamint, barátcserjét, méhpempőt kaptam. Legutóbb sajnos nem tudom volt-e peteérésem, egyéb okokból nem tudtam visszamenni a dokihoz, viszont úgy éreztem volt peteérésem. Késve, de megjött (37 napra). Terhességi tüneteim (mell és a bimbók érzékenyek, hányinger, szédülés, derék/hát fájás, megnövekedett folyás, fáradékonyság) voltak/vannak. 1 hete múlt el a mensim (6 napig tartott, rendes piros vér), azóta legtöbbször szeretkezés után barnás folyásom van. Lehetséges hogy terhes vagyok vagy valami hormonzavarom van és csak beképzelem az egészet??

Jövő héten kell visszamennem a dokihoz.


2014. márc. 5. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
ez inkább hormonzavar.
2014. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!