Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért tér el a nőgyógyász és...

Miért tér el a nőgyógyász és az endokrinológus véleménye? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy ideje nem jön össze a tesó, meg egyéb probléma miatt először felkerestem a nőgyógyászomat, aki ultrahanggal is megvizsgált, mindent rendben talált. Ezután elmentem egy endokrinológushoz, hogy megnézessem a hormonjaim is rendben cannak e, az endokrinologus szerint minden ok, sőt abban a hónapban peteérésem is volt. Tegnap visszamentem a nőgyógyászomhoz a leletekkel és közölte h nincs peteérésem. Progeszteron szintem a 21. ciklusnapon 16,8 ng/ml, ami szerinte alacsony. Kinek hihetek? Köszönöm ha tudtok segíteni!
2014. márc. 14. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát érdekes, hogy az endokrinológus szerint jó a progi szinted. A nőgyógyászodnak van igaza, alacsony.

A normális érték a ciklus 19. és 23. napja között 21 ng/ml felett van, de optimális esetben 25-30 ng/ml feletti az érték.

2014. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

és a TSH-d mennyi?

sok minden fontos,de lehetőleg mind a TSH,mind a Progi szinted,nem csak,hogy jó legyen,de a legjobb....

ismered a Womans Care krémet?

ha TSH-dat kell levinni,akkor pajzskomplex sem árthat

de ezeket egyeztesd dokival,olvass utána stb.

2014. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Endokrinológus minden adatra azt mondta h ok, nődoki meg csak a progeszteronra h alacsony. TSH 2,1 volt a 3. napon, szedek pajzs komplexet, mert kicsit magasnak találom, de a dokik szerint jó... Pénteken néznek megint progeszteront, de csak azt. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 17. 18:34
 4/17 anonim ***** válasza:
a proginak akkor mennyinek kellene lennie?mi szamit jonak ovu utan?pajzskomplexet miota szeded?majd megirod kerlek h mik a fejlemenEk?en szerdan megyek 21.napi vervetre.kivi vok a progira mert barnaztam menstr elott mar tobbszor...
2014. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nőgyógyász h min 20 ng/ml de inkább több, ahogy az első válaszoló írta. Pajzs komplexet csak 1 hete szedem, előtte jód plusz tablettát szedtem. Persze, megírom mi volt. Alapvetően én is barnázás miatt kerestem fel a dokikat.
2014. márc. 17. 22:10
 6/17 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem azt,hogy neked a barnázás az mikor/hanyadik napokon jelentkezik a ciklusban?

jajj,izgulok picit,hogy nekem milyen lesz a progi szintem :S

van-e ehhez köze...

2014. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mensi előtt 5 napot barnázom, majd még utána is kettőt. Nem feltétlen progeszteron hiány. Terhességem előtt is barnáztam hasonlóan, mint most csak max 3 napot és elsőre megfogant a kisfiam. Szóval no para, lehet minden rendben ettől függetlenül! :)
2014. márc. 18. 11:41
 8/17 anonim ***** válasza:
jajj,bár úgy legyen,ma voltam a 21.napi vérvételen,estére/holnapra megvan az eredmény,a progi szintről...
2014. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Majd írj mi lett az eredmény! Szorítok h rendben legyen!
2014. márc. 19. 11:25
 10/17 anonim ***** válasza:

köszi :) írok majd....remélem ma már megküldik e-mailben :S

azt mondta a vérvét néni,mert ez magánrendelős volt,hogy érdemes megnézetni ugye a 3. napon a hormonokat,meg a D-vitamint is és az inzulinrezisztenciát...ezeket neked nézték?

2014. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!