Az enyhe hiperstimuláció tünetei nálatok meddig tartottak?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam dokinál, pont a pcos petefészkemben volt 4db tüsző. Fáj, feszít a petefészkem, fel vagyok puffadva és hányingerem van. A doki szerint enyhe hiperstimum van. Jelenleg ennek nagyon örülünk, mert eddig 2x1 clostitól és napi 75ne gonal injekciótól volt 3 tüszőm, most meg csak simán 1x1 clostit szedtem. Elméletileg tegnap megrepedtek, de a biztonság kedvéért a dokim visszarendelt holnapra, hogy leellenőrizzük.
2014. márc. 27. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A repedés után ezeknek el kell múlniuk.

Nekem amikor Clostit szedtem szintén 4 tüszőm volt: 2-3 napig nagyon fájt a hasam, minden bajom volt. Aztán elmúlt: kiderült hogy szépen kirepedtek.

Most amikor lombikoztunk és 16 tüszőm érett, nem éreztem semmit :-)

Rengeteg!!!!!!!!!!!!!! fehérjét kell enni, és napi 4-5 L vizet (VIZET) meginni, akkor nem fogsz érezni semmit. :-) Drukk hogy sikerüljön!

2014. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! Sajnos nem repedt meg egyik sem, most még jobban szenvedek, mert mind a 4-ből nagy ciszta lett. Tettem is fel kérdést miattuk.

Most reménykedem, hogy a 4. cn-on amikor vissza kell mennem a dokihoz ellenőrzésre, addigra hűlt helyük lesz.

2014. ápr. 2. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, a válaszolótól kérdezem, hogy mikor kell elkezdeni a sok folyadékot és fehérjét, én is lombikos vagyok, szeretném elkerülni a fájdalmat, és úgymond mindent helyesen csinálni, hogy ne legyen hiperstimu. Köszönöm a választ és szurkolok a kérdezőnek!
2014. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Helló! Azóta mi a helyzet? Hiperstimulált lettél vagy szépen megrepedtek?


Hasonló cipőben.................

2014. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!