Mitől van az, hogy mensi előtt már egy héttel vérzek?

Figyelt kérdés
17 hónapja szültem. Nehezen estem teherbe akkor de sikerült. Annak idején is mensi előtt egy héttel barnáztam már. Most viszont ugyanez van csak inkább vérzés. Belekezdtünk az újabb babaprojektbe, szerintetek hatással lesz ez a kistesó megfoganására?

2014. márc. 29. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiányra utal.
2014. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első babàm előtt vérvizsgálatokat végeztünk az orvosom tanácsára akkor nem mutatott ki progihiányt és sokat barnáztam. De 7 hónap után megfogant. Nagyon bízom benne hogy most nem kell majd ennyit várni.
2014. márc. 29. 21:08
 3/4 A kérdező kommentje:
És tiszta pattanás az arcom. Nem az a mérges pattanás hanem csak piroslik egy csomó helyen. Zinerit sem hat, kecsketejes szappan se...
2014. márc. 29. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is fog hatni mert belsőleg van a gond hiába kenegeted külsőleg,progi hiány ahogy írták már attól van ,nézesd meg a hormonokat a ciklus 3 és 21. napján vérévtel.
2014. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!