Picsusz kérdése:

Inszemináció. Menete?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül teherbeesnem,a következő lépés az inszem lesz.Erről szeretnék érdeklődni,hogy mi a menete,fájdalmas e,milyen hormon gyógyszereket adnak?A páromnak ott kell majd leadni a mintát,vagy vinni is lehet?Kinek hanyadik sikerült?

2014. márc. 29. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én ikreim inszemesek. Második sikerült hálistennek.


Kapsz peteérést elősegítő gyógyszert. Aztán naponta- kétnaponta figyelnek, mikor leszenk érett petéid. Ha vannak, akkor apával otthon összeügyeskedtek egy kis üvegcsébe katonákat, azzal berohantok rögtön utána az intézetbe, ahol "feldolgozzák" és kb 2 óra múlva meg befecskendezik neked. Nem fáj, csak a tágítás (olyan, mint mikor mész az éves rákszűrésre.

Utána még 20 percet ott fekszel, aztán hazamentek, egy napot pihensz, és 2 hét múlva csinálsz egy tesztet.

Ez a Forgács Intézet.

2014. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni, hogyha megvannak az érett peték, akkor kapsz tüszőrepesztő injekciót (én magamnak adtam be hasfalba) és másnap vagy két nap múlva van az inszem.
2014. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is inszemesek az ikreim, elsőre sikerült. Először petevezeték átjárhatósági vizsgálat volt, a férjemnek spermavizsgálat.

majd mikor a tüszőrepesztő után, be kellett mennünk a klinikára, a férjem leadta a mintát, majd befecskendezték, nekem 2 órát kellett pihenni és másnap újra megcsinálták az inszemet, biztos, ami biztos alapon. Szerencsére sikerült. 2 hét múlva pozitív volt a tesztem.

2014. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók,és mi volt nálatok a baj,hogy inszemre kellett mennetek?Mert nekünk elvileg semmi.

Örülök,hogy ilyen hamar sikerült nektek az inszemmel,remélem nekem is így lesz.

2014. márc. 30. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: az apukának kevés és rossz minőségű katonái voltak, nekem meg nem volt megfelelő peteérésem, gyógyszerrel kellett segíteni
2014. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Árba mire lehet számítani,mennyi egy kezelés?Tudom,hogy a gyógyszereket kell megfizetni.
2014. márc. 30. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éve volt. Forgács Intézet.

Egy inszem 40e forint. + gyógyszerek 10e forint, összesen 50e forint per alkalom.

2014. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kevés.De valahol ingyenes az inszem,nem?Én úgy tudom,hogy csak olyan klinikákon,magánrendelésen fizetős.Kórházakban nem.
2014. márc. 30. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!