Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy mensi után...

Lehetséges hogy mensi után pár napra van a peteérésem? Ekkor van tojásfehérjés nyákom. Hőmérőzést nem régen kezdtem. Ovu tesztet még nem használtam.

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
bármi lehet de ez azért ritka. A hö mit mutatott?
2014. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ciklus 7. napján vagyok ma pl 36,8 5. napon 36,5 ekkor volt a legalacsonyabb és ekkor volt a folyás is és a mensis görcs is. 4. napon mult el a havim.. Általában ezt tapasztalom ez az első ciklus amit hőmérőzök.
2014. márc. 30. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor max extra peteérés lehet, ami nem jelentkezhet minden ciklusban. A szervezetednek kell idö amig a hormonok ugy alakulnak hogy megfelelő szinten legyen a biokémiai háttér hogy sikerüljön a terhesség. Érdemes lenne ovu tesztet is hazsnálnod a neten olcsón lehet kapni. AZ a baj ha mindig igy van akkor lehet valami hormonális probléma ami ezt okozza és igy kicsi az esély a babára.
2014. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen figyelni fogoma hőmet és beszerzem a ovu tesztet! Köszönöm a válaszodat hasznos volt számomra :)
2014. márc. 30. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a ciklusod és hány napos a vérzésed?
2014. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, látom, hogy 4 napos. És a ciklusod mennyi?
2014. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ciklusom 30 napos szokott lenni. A vérzésem 4 nap ami rendes menstruáció előtte kb 2 nap barnázás. Érdekes mert ha ilyen hamar lenne peteérés akkor nem lenne ilyen hosszú a ciklus... Vagy nem tudom :o
2014. márc. 30. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ha ilyen hamar lenne ovud, akkor kb. 21 napos ciklusod lenne. Egy sárgatest nem él ennyi ideig.

Mérd tovább a hődet, hátha ki lehet okoskodni belőle valamit.

2014. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm :)
2014. márc. 30. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt.A menzi után kb 10 nappal.Tehát 5 napig menzi és rá 5 napra peteérés.A ciklusaim 30-32 naposak voltak.Kb a menzi előtt 10 nappal már görcsöltem.

Pontosan nem tudom milyen gondom volt de mikor babás lettem akkor gyógyszert kellett szednem progeszteron pótlásra,mert már volt 2 vetélésem.Ezek a terhességek az 5.ill.a 6.héten fejeződtek be.A doki szerint az alacsony progeszteron miatt(ennél a 2 terhességnél nem szedtem gyógyszert).


Szerintem hőmérőzz pár hónapig az szépen kimutatja mi ,hogy zajlik benned és keress fel egy jó nőgyógyászt.

2014. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!