Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha minden rendben van, miért...

Ha minden rendben van, miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

2 éve szeretnénk kistesót, rendben van a ciklusom, van peteérés, 1 éve néztek hormonokat (3. és 21. napon), az is minden rendben volt.

Férjemnek spermavizsgálat minden oké.

3 éves kislányunk van már, a stressz átlagos, igyekszünk peteérés környékén 2 naponta együtt lenni.

Rágörcsölés volt persze, de télen már eljutottam arra a pontra, hogy feladom, nem érdekel, inkább a lányomra fordítom a figyelmemet. De persze ennyi idő után már nem lehet csak úgy elfelejteni a témát, nem figyelem pontsan a naptárat, de azért folyton motoszkál a dolog bennem, s a nem várt előtti napokban megy az izgulás. De ennél jobban nem foglalkozom a dologgal. Most is csak azért írtam, mert tegnap voltunk együtt, s most egy órája nagyon elkezdett fájni, szúrni az alhasam bal oldalt, gondolom peteérés van, s reménykedem, hogy a tegnap esti akció talán célba ér...


Kérem olyanok írjanak, akik voltak hasonló helyzetben! Köszönöm!


2014. ápr. 6. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a TSH-d biztos,hogy nem jó.Annak 1 körül kell lennie a teherbe eséshez.Menj endokrinológushoz mert a nőgyógyászok nem nagyon értenek ehhez!
2014. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az FSH-nak a 3. napon mennyinek kellene lennie? Annyit olvastam, hogy minél alacsonyabb, annál jobb...


Amúgy hónap végére kaptam időpontot endokr.-hoz.

2014. júl. 17. 09:29
 13/16 anonim ***** válasza:

meg is van a gond,a tsh rossz.A babához 1 körül kell lennie.Menj el endokrinológushoz,kapsz rá gyógyszert,az kb 2-3 hónap alatt beállítja a megfelelő szintre és akkor teherbe tudsz esni.

De a terhesség alatt meg kell emelni a gyógyszert!De ezt majd a doki is elmondja.

2014. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Mi lett Veled azota, sikerult teherbeesned? Endos doki helyrerakta a tsh-d?
2016. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Zsöff85 ***** válasza:

Lh/fsh-nak 6 körül kellene lennie

Mi a fenét néztek ezek a dokik mégis?

Tanulság: nőgyógyász felejtős ilyen ügyben, irány az endokrinologus.

2016. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Zsöff85 ***** válasza:
Illetve baromira öszrogéndominanciád van.
2016. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!