Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most miert vált rendszertelenné?!

Most miert vált rendszertelenné?!

Figyelt kérdés
Mindig pontos 28 napos ciklusom volt.egy evig szedtem tavaly fogamzasgatlot,decemberben abbahagytam,mert nagyon eros pms tunetekkel,pecsetelessel kinlodtam. Januar masodikan vettem be egy esemeny utani tabletta(szilveszterkor elfelejtettuk,hogy mar nem szedem).semmi tunetet nem okozott,a vart idoben megjott a havim.aztan eldolt,hogy legyen baba,azota nem vedekezunk es ovu kornyeken szeretkezunk.mindig van nyalka es a homet is figyelem.egy hettel ezutan elojonnek a mensis tunetek,szornyu hangulatingadozasok,rengeteg kicsi piros patti a homlokomon,aztan megjon a verzesem,4-6 nappal az ideje elott.nem gorcsolok a babateman,egeszsegesen elek,es most eloszor erzem tenyleg alkalmasnak a helyzetemet babasodasra minden szempontbol.mi lehet a baj?

#rendszertelen #Korabban megjön
2014. ápr. 26. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű az esemény utáni bekavar,hiába jött meg akkor pontosan. A másik hogy fogamzásgátlóval persze, hogy 28 napos, mert gyógyszer szabályozza, így azt ne számítsd bele, hogy évekig pontos volt.

Most, hogy babát akartok valószínű ez is közrejátszik, hiába nem görcsölsz rá, de látod mégis kihat. Egy vizsga miatti idegeskedés is kihathat a menstruációra, vagy akár egy fogyókúra, de sok minden más is. Pár nap eltérés nem számít, nekem kb 2-3 havonta jött meg, mégis lett gyermekem :) szóval nemcsak pontos 28 nappal lehetsz terhes.

Amúgy teljesen normális ha 1 év alatt leszel terhes, nem mindenkinek jön össze azonnal, sőt az nagyon ritka.

2014. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!