Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik kérdés? Sziasztok!...

Lombik kérdés? Sziasztok! Harmadik stimulációm felénél tartunk és most közbeszól a 4 napos ünnep. Mai 9. napi uh-on jobb oldalon 3 db 14 mm-es tüsző, balosban "óriásciszta", itt nem is tudott tüsző fejlödni, méhnyálkahártya 8 mm.

Figyelt kérdés
Az orvosom a ciklus 16.napjára irta ki a leszivást az ünnepek miatt.Félek túlérettek lesznek,hisz 1. stimunál 11.napon,a másodiknál 12.napon történt a punctio.Értem én,hogy ez irányitott ciklus,de dolgoznak a saját hormonjaim is pluszban ,nem?,Pergoverist feleznem kell..szerintetek??Kinél hányadik ciklusnap volt a nyerő??
2014. ápr. 28. 14:03
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én kaptam cetrotide-ot az idő előtti tüszőrepedés megakadályozására. Esetleg nem kapsz te is valami ilyesmit?

2014. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Fél ampulla Gonapeptyl-t szúrok,mellé fél Pergoveris.Az aggodalmam a 16.ciklusnap!!Szerintem késő lesz,de az orvos tudását és szakértelmét mégsem kérdőjelezhettem meg..sőt,ma voltam a 9.napi uh-on és nem lesz több..nem fura ez,tényleg :a 4 napos ünnep miatt ez van,lesz??El sem hiszem
2014. ápr. 28. 20:42
 3/5 Manka68 ***** válasza:

A gonapeptyl tájékoztatójából:

" A Gonapeptyl a GnRH hatását gátolja, és így csökkenti az LH és FSH szintjét. Ennek eredményeképpen nem jön létre az idő előtti peteérés.

Ez a gyógyszer olyan nők kezelésére alkalmazható, akik mesterséges megtermékenyítési programban ((asszisztált reprodukciós eljárás (ART)) vesznek részt. Az asszisztált reprodukciós eljárás során a peteérés túl korán bekövetkezhet, ami jelentősen csökkenti a teherbeesés esélyét. A Gonapeptylt az idő előtti LH szint emelkedés megelőzésére alkalmazható az idő előtti peteérést elkerülésére."

Szóval nyugi, nem lesz baj. :-)

2014. ápr. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ!
2014. ápr. 29. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már 16. napi punkcióm 13 darab tüszővel. Előtte Cetrotyde-ot kaptam antagonista protokollban. Én úgy értelmeztem, hogy azért viszik el 16 napig, hogy a sok tüsző közel egyforma érettségű legyen, így a kicsik beérik a nagyokat. A te esetedben remélem nem a 4 napos ünnep miatt, hanem orvosilag indokoltan lesz a 16. napi leszívás. Az orvosod biztosan nem kockáztatna egy egész stimulációt az ünnepnap miatt. Sok sikert!!!
2014. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!