Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik átestek a kivizsgálásokon...

Akik átestek a kivizsgálásokon, tapasztaltak, segítenek értelmezni a dolgokat és adnának tanácsot?

Figyelt kérdés

Nem jön össze a baba már több mint egy éve. Elkezdtük a kivizsgálásokat. Engem már elküldtek egy kör hormonmérésre, akkor a 21. napi progeszteronom 10,22 volt. Voltam a dokinál, azt mondta, ez még a belefér kategória. Most elküld még egyszer, hogy ebben a hónapban is ekörül van-e, és ha igen, utána kapok egy kis prog. pótlást. Biztos helyén való lesz ez, mert régóta pecsételéssel, vérezgetéssel kezdődik a menzeszem.

Közben a férjem is volt dokinál. Teljesen el van most keseredve, mert azt mondta neki az orvos, nem jók az eredményei. Előzmény: kiskorában volt egy kis gond a heréivel, nem tudtak teljesen normálisan leszállni, ezért kisebbek is kicsit. Spermaszáma 10 M/ml. Intenzív vagy renyhén mozgó 80%, egy helyben mozog 5%, mozdulatlan 15%. 80% morfológiailag ép.

Ez tényleg olyan rossz eredmény? És mit tehetünk, hogy ezen segítsünk? Szedhet valamit?

A hormoneredményeire még várunk.

Mit gondoltok?


2014. ápr. 29. 18:54
 1/2 Vilcsianyuja ***** válasza:
Kicsit kevés a spermaszám, de nem reménytelen a helyzet, inszem egészen biztos segítene, ráadásul az inszemes hónapban te is kapnál peteérésserkentőt, tüszőrepesztőt, így a te progeszteronhiányos állapotod is javulna (főleg, ha utána még progeszteronpótlást is szedsz).
2014. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en paromnak 14millio volt. 1evig tartott teherbe esnem. A jo spermaszam 20-25millional van. Megoldas lehet ra a Profertil vagy a Fer14. Progeszteron potlast en is kaptam rogton,miutan terhes lettem.
2014. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!