Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tegyek? A párom még nem...

Mit tegyek? A párom még nem akar gyereket én pedig már nagyon.

Figyelt kérdés

6 éve élünk együtt, és nem akar gyereket!

Anno 3-4 éve szóba került a baba téma, és akkor azt mondta várjunk vele 1-2 évet, fontos neki, csak még nem akkor!

Mostanában megint téma, és ugyanezt a választ kaptam, hogy majd pár év múlva, meg ha az anyagiak jobbak lesznek.


Nekem egyre rosszabb érzés látni, hogy pl az ismeretségi körünkben nálunk kevesebb ideje együtt élő párok családot alapítanak, házasodnak, stb vagy a játszótéren és parkban rohangáló pöttömök látványát, a sírógörcs kerülget ilyenkor, amit próbálok nem kimutatni.


2014. máj. 5. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2021. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. 2016 májusban született a fiunk :)

Nem mondanám hogy beadta a derekát de nem védekeztünk és vitaminokat szedtem a baba érdekében ami ellen nem volt kifogása. (ki érti ezt? Mert én a mai napig sem) Oszinten szólva nem tudom mire várt, nagyon örült mikor megtudta terhes vagyok, imádják egymást, maximálisan apa, minden jól alakult :)

Most jelenleg tesó projektben vagyunk

2021. szept. 4. 08:01
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj köszönöm szépen a választ, nagyon gratulálok nektek, sok boldogságot
2021. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!