Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nemvárt előtt 1 nappal, du- i...

Nemvárt előtt 1 nappal, du- i vizeletből full negatívat teszteltem. Van értelme szednem az utrogestant még egyáltalán? (Holnapig kellene szednem)

Figyelt kérdés
Lehet még esèly babára?
2014. máj. 5. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez legalább tudni kéne, hogy mikor volt ovuláció, mikor voltatok együtt, hány naposak a ciklusaid.
2014. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már csak holnapig kell szedned, akkor azt a pár bogyót már kár kihagyni. Nemvárt előtt meg délutáni vizeletből teljesen normális negatívat tesztelni. Még ha holnap, vagy holnapután negát is tesztelsz reggel, még akkor is lehetsz terhes. 1-2 hét késés után is nega, akkor doki. Két terhességemet 4 nap késéssel mutattam ki, nagyon halványan. Két terhességemet meg 4-5 nappal nemvárt előtt erős pozival teszteltem (egyik ikrek voltak, most nem tudom, hogy egy vagy több e, mert még csak 2 napja teszteltem:D) Terhessége válogatja.
2014. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az uvom lh teszt alapján ápr 21 én voltvagyis akkor volt kétcsíkos.

Akkor együtt voltunk és másnap is.

2014. máj. 6. 10:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Ciklusaim 30 naposak
2014. máj. 6. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ki kellett volna mutatnia már du-i pisiből is :(
2014. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!