Korábbi hüvelygyulladás okozott valakinél petevezeték elzáródást?

Figyelt kérdés
Nekem 3 éve volt, de úgy hogy kb. 1 év volt mire kikezeltek belőle. Most olvasom, hogy a Chlamydia fertőzés, mely a leggyakoribb sexuális úton terjedő betegség, tünete nincs, idővel magától is elmúlik, viszont hüvelygyulladás szokott emiatt kijönni vagy hozzá társulni. Mivel már egy éve lesz hogy nem esek teherbe és minden értékem jó, így arra gondoltam hogy lehet nekem is volt ilyen Chlamydia, ami lehet elzáródást okozott és ezért nem jön össze a baba. Én már csak erre tudok gondolni, mert tényleg nagyon durva hüvelygyulladásom volt, ami egy évig kínozott. Szerintetek?
2014. máj. 9. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez sajnos gyakran előfordul.

Szólj az orvosodnak, hogy küldjön el átjárhatósági vizsgálatra. Mást nem tudsz tenni.

Viszont nem 100%, hogy nálad van ilyen. Más oka is lehet.

2014. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De én csak úgy kérhetem hogy küldjön el átjárhatóságira? én már csak erre tudok gondolni.
2014. máj. 9. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:

elméletileg egy év sikertelenség után kezdenek vizsgálódni, de ha van ilyen gyanúd, akkor én szólnék neki.


nekem egy vetélés utáni gyulladás okozott elzáródást mindkét petevezetékemnél, szóval igen, gyulladástól előfordulhat, elég gyakran sajnos

2014. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen már voltak vizsgálatok (ciklus monitorozás, vérvétel stb.),mindent rendbe találtak, de ezt még nem említettem neki, ma olvastam utána hogy ez okozhatja az elzáródást és mivel 1 évig kínlódtam vele hogy megszűnjön, nagyon ez a gyanúm. Ciklus monitorozás mellett mindig jókor voltunk együtt, tényleg minden eredmény jó és nem érzem miért nem jön össze. Én már csak erre gondolok, hogy ez lesz.
2014. máj. 9. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem 18 évesen megcsalt a barátom,elkaptam tőle a clamidiát,1 évig jártam orvostól-orvosig mire a sokadik doki közölte hogy lábon hordtam ki a petefészek gyulladást.Következménye petevezeték elzáródás lett!
2014. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú az igen, nekem amikor észre vettem hogy kellemetlen szagú folyáson van akkor mentem el vele nődokihoz aki azt mondta hogy bakterilás vaginozis, azaz hüvelygyulladás. Akár mit adott rá, csak egy kis időre múlt el és mindig visszajött. 1 év volt mire végleg kigyógyultam. Ezért gondoltam hogy elzáródásom van emiatt és ezért nem jön össze a baba. És te voltál átjárhatóságin? fájt? lett azóta babád?
2014. máj. 21. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
volt egy méhenkívülim ami ennek köszönhető,majd mégegy,az egy éves gyulladástól roncsolódott ennyire.Azóta nincs babám,bár a férjemmel 14 éve küzdünk!
2014. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!