Pcos! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

6 éve pcos-t állapítottak meg nálam.2 év eredménytelen próbálkozás után gyógyszerrel (merckformin) lettem terhes.Megszültem,sokáig szoptattam,nem is jött meg jó ideig.Nem foglalkoztam a betegségemmel.Nem szedtem gyógyszert sem.Igaz azóta ugyanúgy elöjöttek a tünetek.

A kérdésem az lenne,ha megint szeretnénk babát,újra végig kell csinálnom minden vizsgálatot és utána írnak fel gyógyszert?Sajnos akihez jártam nögyógyászhoz már nem praktizál.


2014. máj. 9. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,velem ugyan ez a szitu,egyáltalán nem is diétáztál?egyáltalán nem foglalkoztál vele?
2014. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem diétáztam.Az akkori orvosom csak a gyógyszert írta fel,aztán pá.

Én kezdtem el pár évre rá utána kutakodni a részleteknek.

2014. máj. 9. 22:04
 3/8 A kérdező kommentje:
És te kedves elsö?Már végig jártad egyszer a vizsgálatokat?Vagy nálad mi a helyzet?
2014. máj. 9. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Első gyermekem metforminnal fogant, aztán gyógyszer nélkül elsőre sikerült teherbe esnem a második gyermekemmel. Most újra szedem, de volt egy vetélésem.

Nekem simán felírja a háziorvos, csak kérnem kellett, hogy újra szeretném szedni.

2014. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,és te most mekkora dózist szedsz?Mert annó nekem a doki 3x500-ast írta fel.
2014. máj. 9. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most 2*500-at szedek és mivel 13 kg-ot fogytam, szerintem elég ennyi. (Mikor először kaptam 18 kg ment le.)

Húgom 2*1000-et szed jó ideje, de neki még nincs baba és a fogyása is megállt kb. 8 kg után.

2014. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én még nem mentem vissza vizsgálatokra,mert még nem tervezzük most a 2. babát. Egyedül a diétát tartom(azt sem számolom) ,mondjuk nekem nem is kellett. Csak kerülöm a cukros,fehérlisztes... cuccokat.
2014. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első voltam
2014. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!