Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogyan szeditek az Utrogest...

Ti hogyan szeditek az Utrogestant leendő kismamik, ill. akik már nem szedik, hogyan szedtétek hogy elmúljon a barnázás?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt írta fel a doki, de meg kellett várnom a véreredményeket, hogy biztos a progeszteronommal van e gond. Ebben a ciklusban 54 lett, de ma megint elkezdődött, ezek szerint babuci mégsem akar még jönni. Azt meg már elfelejtettem, hogy hanyadik naptól is kell szedni, annyit tudok, hogy a ciklus második felében, peteérés környékétől, de meddig? Amíg meg nem jön? Nem akarok csak ezért megint a magánrendelésére elmenni, elég borsos az ára...

2014. máj. 10. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem progi hianyom volt. nem mondta a magan doki h mar a ciklus kozepetol szedjem. nekem akkor kellett mikor pozit teszteltem. addig csak folsavat ajanlottak. mikor pozit teszteltem onnantol szedtem egeszen a 12hetig. egeszseges kislanyom szuletett ez ev januarban.
2014. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok. A gondom nekem az, hogy már eleve nem tud megfoganni, a prog. hiány miatt a babó, mert én már a menzesz előtt 1 héttel elkezdődik a barna folyás. Ja, és kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Vagy ha beáll majd a pajzsmirigy, beáll a prog. szintem is?
2014. máj. 10. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok segíteni, ha segítek egyáltalán vele, hogy...

Nekem nincs pé-m, ezért már a ciklus eleje óta gyógyszert kell szednem, Clostil, aztán, ha meg volt a repesztő injekció beadása is, akkor másnaptól, kb. ciklus fele, nálam 16. nap, jön az Utro. Nekem pont a héten mondta az orvosom, nagyon jó orvos!, hogy mindaddig szedjem, amíg nem kezdek RENDESEN menstruálni, mert a barnázás még nem jelenti, hogy nincs baba... Nos, én, mivel, ha szedem nem akar megjönni, abbahagyom, ha 2 napja erősödő barna folyásom van. Nálam így bevált, igaz 25 napra jött meg, de ez a doki szerint belefér ilyen kezelés mellett...

De tesztelj egyet minden hónapban, mielőtt leállsz az Utroval, bár az sem szentírás.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!!! :)

2014. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom félidőtől! Neked is sok sikert!:)
2014. máj. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!