Mit csináltok, ha nagyon magatok alatt vagytok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, mit csináljak és a férjem sem segít. Nődoki closty-t írt fel, mert nem esem teherbe, kiderült egy enyhe IR, elégtelen a peteérésem. De közben alternatív kezelésre járok már 8 hónapja, ami sok más problémámon segített, de ezt eddig nem vettük észre, és nem is kezeltek ilyen problémára. Most a closty-tól is félek, mert egyszer szedtem már évekkel ezelőtt és látászavart okozott, ami maradandó lett. A nőgyógyász azt mondta, akkor most kisebb adagban szedjem. Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit csináljak?
2014. máj. 10. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Akor ne szed ha ilyen problemat okozott nalad!

En is "anno" szedtem teherbe is estem ma mar nyolc eves a fiam.

De nekem hat hetes koromtol nyitott voltam egy ujjnyiraes veromlemlenyem volt ami nem szivodott fol hanem kijott 4-5 honaposan hat hororrisztikus volt a mento vitt be es halisten megmaradt a kicsi babam mert elbujt a pocimban szoszerint.azt mondtak a dokik hogy ez csoda gyerek! T

Jelenleg mar ket eve probalkozunk babaval de nem akar joni hat megmondtam a clostyt soha tobbet.de masreszrol meg neki koszonhetem a kisfiam :-)

Tul vagyok endometrozis muteten mar feleve.most ket honapja iszom az inofolicot...


Inkabb te is vedd meg az inofolicot es igyad regel este.olvas utana.

2014. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát, ez tényleg nagy trauma lehetett! És a closty-tól volt?Az inofolicot szedem kb fél hónapja, mert az IR-re javasolta a doki, meg d-vitamint. Az a baj, h ha nem szedem a closty-t, nem merem megmondani a dokinak, mert lehet azt mondja, ha én eldöntöm, akkor minek járok hozzá. Nagyon nem tudom, mit csináljak. Ráadásul érzem, hogy vmi nem stimmel, mert a menzeszem is 3 nappal előbb jött meg és 2 napig barnáztam, pedig mindig pontos szokott lenni. Hogy a diéta miatt van, nem tudom. Másik doki meg azt mondta, ő erre már adna metformint. Az alternatív doki, meg nem ad rá semmit, csak kezelget. Hát most hogy döntsem el, mit csináljak?!!!
2014. máj. 12. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

1/. Valaszolo vok.

Szed az inofolicot.es vitamint amilyet szeretnel.

Varj az inofoliknak 16 heten belul hatnia kell adig teherbe kell " lwhet" esni.

De! Ha neagyisten nem esnel teherbe akor utana vagj bele a closty projektbe.

2014. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!