Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltok valamit magatok a...

Csináltok valamit magatok a leendő babának a terhesség alatt? A szobába dekorációt vagy valamit? Mit és miből?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen figurákat vettünk

2009. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtót és a bútorokat matricafestékkel dekoráltam ki. A falakat meg papír, karton és dekorgumi figurákat készítettem. de a teszveszen olcsón lehet venni dekorgumi figurákat!
2009. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én a micimackó családot festettem egy egész falra :) :)
2009. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó! Tök ügyik vagytok! Én is gondolkodom valamin, mert ahol a babaágy lesz, elég "kopár" a fal. Igaz velünk egy szobában lesz mert kicsi a lakásunk de ha nagyobb lesz kiköltözünk a nappaliba és az lesz a hálónk.
2009. máj. 27. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha kell nekem vannak sablonjaim, írj privátan és elküldöm neked!
2009. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én amit tudok megvarrom.A baldachintol kezdve , a színes polyákig.Az egész kiságy dekoráciot én készítem.Idom van rá,és nagyobb oromet is okoz,ha én tervezhetem meg mi hogy legyen.
2009. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, én a fele szobát kékre a másik felét madártej:) színűre festettem és a kék(víz) részébe festettem egy óriási világító tornyot, meg dilis sirályokat, hajót.

Remélem tetszeni fog majd neki, nekem öröm volt míg készíthettem. Alig várom már, hogy megmutathassam a kisfiamnak...még 4-5 hét:)

2009. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Micimackós, cicás, macis gobelineket varrtam, bekeretezve a falra került. A másik falra pedig a párom rajzolt.

Semmi extra díszítésbe nem fogtunk, mert idén újra ki szeretnénk festeni.

2009. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Macit festettem a tapétára, és ilyen macikat vartam a sötétítőre. A Fali kart is, ami sima tejüveg volt kidekoráltam üvegfestékkel. Most az ágyneműjét próbálom meg arni, de azt lehet feladom, mert abban nem vagyok túl profi. 24 hetes kismama

2009. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát nem mondom, nagyon ügyik vagytok. Lehet én is varrok valamit, bár nem vagyok benne valami ügyes, de megpróbálom. :)
2009. máj. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!