Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltok magatok valakinek...

Csináltok magatok valakinek ajándékot karácsonyra? Akár babának, akár felnőttnek?

Figyelt kérdés
Saját kezű ajándéra gondoltam, de nem tudom, hogy mit csináljak
2009. nov. 16. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem ilyesmire gondolsz, de mi a nagyszülőknek 9 hónapos lányunk kéz és láblenyomatát adjuk, gipszből kiöntjük és kifestjük apával.
2009. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,csinálok.Én tálcát(fa) fogok beborítani szalvéta technikával (karácsonyi szalvétával)és repesztőlakkal megrepesztem.Ezt a párom anyukájáék kapják.A Dédinek ugyanezzel a technikával egy falra tehető zsebkendőtartót(fa)fogok csinálni.

Nem tudom,merre laksz,de menj be egy kreatív hobby boltba és ott tudnak segíteni,sőt ált.mintát is tudnak mutatni.Legalábbis nálunk tud a lány.Tavaly a dédinek üveg (keret nélküli)képkeretre festettem üvegfestékkel keretet(nagyon jó lett sztem)és beletettük a lányunk fényképét.

Sokféle lehetőség van.

2009. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia.Én naptárt készítek,és egy dobozt amire szalvétatechnikával fogok rá díszíteni.
2009. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naptárt készítek a nagyiknak, illetve ki nevet a végén társast hímzek anyukámnak. Imádja.
2009. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már naptárt, Cd-t a gyerekek fényképeivel, dobozt szalvétatechnikával, üvegfestékkel díszített olívaolajos üveget, fűszerolajat stb. Babának ágyneműt, faliképet, foltmintás takarót, fejvédőt stb... A praktika magazinban sok ajándék ötletet találhatsz.
2009. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi mindenkinek kéz és láblenyomatot készítünk sógyurmából, kiszárítom és kész. Szerintem nagyon aranyos ajándék.
2009. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!