Tehetek még valamit, hogy minnél előbb sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok, fél éve tartom a 3-as kezelést meg egy hónapja iszom az Inofolic-ot, már kezd is beállni a menstruációm. Több mint egy éve próbálkozunk, már nagyon türelmetlen vagyok.

2014. máj. 13. 13:18
 1/6 anonim válasza:

Tudom nagyon nehéz ez,de mást szerintem nem tudsz csinálni.

Lehet neked még több idő kell,hogy hason a gyógyszer.Nem vagyunk egyformák!

Kitartást ne add fel.


Én is szintén ebbe a cipőbe.Most várom a műtétett és remélem ha minden rendbe lesz akkor nem sokat kell várnunk,persze a diétára jobban oda kell figyelnem.

2014. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ne haragudjatok, nem offolni akarok, de itt merült fel bennem egy kérdés...

A válaszolótól kérdezném, hogy miért műtenek? A hármas kezelés hatására sem múltak el a cisztáid? Van ilyen? Én azt hittem, ez az anyagcserezavar rendeződésével elmúlik, a tüszők felszívódnak...?

2014. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Semmi baj! :)


Nincsenek cisztáim.El van záródva a jobb petevezetőm.De múlt héten voltam a dokinál és ő azt ajálotta most nyáron pihenjünk + megpróbáljuk a clostit újra.Ha nem sikerül akkor lombikot javasolt.

A műtét se garancia és ugyan annyi az eséy.

2014. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezesd meg a D3-vitaminszintedet, a legtöbb PCOS-nak alacsony. En napi 10000IE D3-vitamint szedtem es most a masodik babankat varjuk :)
2014. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Gratulálok neked :)


Szerencsére a D vitamin szintem jó és szedek is D vitamint.Nem vagyok PCO-os.

IR es vagyok+ a prolaktinom magas,szerencsére a prolaktinom szintem javult úgy,hogy nem is szedek gyógyszert már :) és a bal petevezetőm működik csak!De nem adom fel egyszer nekem is sikerül!

2014. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
# 4/5 Bocsika ez nem nekem szólt.Most vettem észre. :(
2014. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!