Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párom nem akar gyereket, mit...

Párom nem akar gyereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szeretnék babát. Anyagi hatterunk meg van, parom megsem szeretne meg gyereket. Fiatalabb nalam. Eljegyzett de nem is akar hallani arrol hogy babank legywn a kozeljovoben. 10evet mond nekem az mar nem fer bele. Egyszeruen nem talalunk kozos hangot a terveinkben e teren. Mit tegyek? Èn nagyon szeretem őt ès tenyleg ő az igazi

.de ennyit nem tudok ra varni. Talan tovabb kellene lepnem? Vagy mit tegyek? :(



2014. máj. 19. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem közös a céljaitok akkor igen a szakítás a megoldás.
2014. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ha nem akar, nem szabad erőltetni. Viszont, ha neked a gyerek fontosabb nála, akkor tovább kell lépni.
2014. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Sok igazi van, találsz majd még igazibbat, aki a gyerekeket is szereti. Ez egy önző pali.
2014. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Már miért lenne attól önző, hogy nem akar gyereket csak párév múlva?

Akkor lenne az ha elhitetné, hogy akar aztán terhes barátnő mellől lelépne. Megmondta őszintén hogy nem szeretne ezt vagy elfogadja a másik vagy továbblép. Ez nem őszinteség hanem inkább nagyon nagy korrektség.

2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk meg pont az anyagi háttér nincs meg,pedig mindketten szeretnénk babát.
2014. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy most így is gondolja, de az én párom is fiatalabb nálam, és az esküvő után sem akart még gyereket. Azt mondta majd, egyszer. Képzelheted, tűkön ültem. Majd a házasságunk 2. évében egyszer csak azt mondta , úgy érzi megérett rá, hogy szülő legyen.

Nála az indokok között az szerepelt, hogy még tanult (mellette dolgozott) mikor összeházasodtunk, én kerestem a több pénzt. Más részről nem érezte, hogy tudna elég türelmes, és odaadó lenni a babához.

Utólag nagyon érettnek tartom a hozzáállását, nem bántam meg, hogy vártunk.

Én egyedül annyit kértem tőle, hogy 30 éves korom előtt szeretném az első babát. 28 évesen lettem anya.

Szerintem ne dobd el emiatt ezt a kapcsolatot (ha ettől eltekintve jól működik), nem biztos, hogy akár 1 év múlva is ez lesz a véleménye. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha teheted adj neki időt.

2014. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ez nem őszinteség-"


Önzőséget akartam írni.

2014. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon fontos kérdés. Ha ebben nem értenek egyet a felek, a kapcsolat nem lesz jó.
2014. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tíz év az nem pár év. Az iszonyú hisszú idő. Próbáljatok közelíteni egymáshoz. Ha nem megy, el kell engedni a másikat. Egyébként sem biztos, hogy rögtön összejön. Sokan évekig várnak a babára.


Beszélgess vele, hogy megtudd, mi az oka annak, hogy elképzelhetetlennek tartja a gyerekvállalást.


Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

2014. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hagyd el, nem fog megváltozni, mi 10 évig voltunk házasok, nem tudtam "meggyőzni", hogy legyen gyerekünk, végül elhagytam, most boldogabb vagyok mint valaha, és babát tervezünk az új párommal

M

2014. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!