Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan meddőségi központ,...

Van olyan meddőségi központ, ahol tényleg segítenek az olyan pároknak, mint mi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok túl a negyedik fagyasztott lombikon, ami nem sikerült. Előtte volt két friss beültetés, szintén sikertelenek.Mi nehezített esetek vagyunk: a páromnak pocsék a spermaszáma, nekem pajzsmirigy alulműködésem és bőrallergiám lett a hormonkezelésektől.A Pécsi Meddőségi Központba járunk - és már nem vagyok annyira lelkes tőlük. Genetikai vizsgálaton is voltunk, minden rendben. Nekem kezd olyan futószalagosnak lenni az egész, nem igazán foglalkoznak a sikertelenségekkel. Gondolkozom az intézetváltáson, már három sikertelen év van mögöttünk.

A távolság sem lenne akadály, ha lenne eredmény (baba). Várom a javaslatokat, főleg olyanokét, akiknek hasonlóak a problémáik, de persze írhat bárki.35 éves múltam, a párom 37.


2014. jún. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy mielőtt tovább léptek, érdemes lenne egy picit pihennetek testileg,agyilag és lelkileg is.
2014. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan váltsatok intézetet, nagyon sokat számit az orvos. Nem egy ismerösöm váltott és ott lett siker.
2014. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mi jártunk meddőségibe, volt pár lombikunk de mégis egy endokrinológus (magánban mentem hozzá, nem az intézeten belüli) találta meg, mi a baj.


ha eddig nem voltatok, akkor érdemes lenne elmenni (vagy átnézetni az eredményeket)

2014. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy minden meddősége fullon van és ha TB támogatott időpontra mész, akkor meg még várhatsz is hónapokat. Mikor bemegyek a dokihoz és aznap én vagyok a 100., akkor már nagyon egyik sem fog a lelkemmel foglalkozni, és szerintem mindegyik ilyen futószalag szerűvé válik.


Én a budapesti Kaáliba jártam. Nekem 3 sikertelen inszemi és 2 sikertelen lombikom volt.

Az én dokim, mikor valami nem sikerült vagy nem értek úgy és annyi petesejt akkor mindig volt 1-2 barátságos, biztató vagy sajnálkozó szava, de igazából többet nem is vártam.


Ha nagyon nem érzed ott jól magad, akkor mindenképp próbálj meg másikat is. Egyébként ahány meddőségi, ahány doki annyiféle módszer. Lehet, hogy már csak ezért is érdemes lenne váltani. Valami újat kipróbálni... :)


Én a győri Kaáliba szerettem volna bejutni, Dr. Kőrösi Tamáshoz, mert ódákat zengtek róla...de egyszerűen nem kaptam időpontot.

2014. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a győri Kaáliba jártunk dr. Kőrösi Tamáshoz. volt egy stimus lombik, egy fagyasztott, utána rengeteg kivizsgálás, aztán egy stimus ahol túlstimuláltak ezért fagyasztani kellett. Aztán a beültetés után sikerült. mindkét baba megtapadt. Lányok lettek :) 3 hónaposak :)

Amúgy a betegségeim: pcos, Ir (már elmúlt), méhtükrözés alatt kiderült hogy összenövés is volt a méhembe, kaparni is kellett. 3 évet vártunk a babákra. És a legjobb hogy 22 évesen kezdtünk a Kaáliba járni.

2014. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!