Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem esek teherbe ha az...

Miért nem esek teherbe ha az orvos szerint van ovulaciom?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam orvosnal ahol mindent rendben talalt meg huvelyi ultrahangot is csinalt es mondta hogy volt ovulaciom d mar elmult.azert mentem el mert mar 1eve probalkozunk ugy hogy nem vigyazunk es nem maradok terhes es szerettem volna megtudni hogy miert. Hozza teszem hogy elozoleg sem hasznaltunk ovszert meg ilyesmit csak vigyaztunk hogy a parom idoben kivegye,mar az is aggaszt hogy 5ev alatt meg csak veletlen sem jott ossze. Most majd elkel mennem harom fele tesztre ahol mintat vesznek clamidiara meg bakteriumokra,.. De felek az eredmenytol. Szerintetek mi lehet a baj,hogy nem sikerul?
2014. jún. 11. 21:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
En vagyok a kerdezo. Azt elfelejtettem hozza irni hogy talalt egy mehsebet az orvos d azt mondta hogy nem kell vele semmit csinalni mert kicsi es ez nem akadalyoz h teherbe esek. De en ugy hallottam h a megsebet minden esetben kezelni kell. Vagy nem jol tudom? Koszonom
2014. jún. 11. 21:37
 2/11 anonim ***** válasza:
hasonlóan voltam én is mi se védekeztünk a párommal 7év alatt, sőt ő mindig belém ment el de nekem se sikerült terhes lennem. voltunk mi is vizsgálaton ott minden rendben volt. azt tavaly augusztusban mikor már fel adtuk és arról beszéltünk hogy megyünk lombikra be csúszott hát nagy volt a boldogság :) nekem szerintem közre játszott hogy a munkahelyemen nagy volt a stressz, júniusban át kerültem másik részre ahol nyugi volt júliusban fogant meg a babó de csak augusztusban derült ki :)
2014. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg mindentől lehet. Ciklusaid normálisk? Párod eredményei milyenek?
2014. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

-lehet a párooddal gond

-lehet pajzsmirigy alulműködés

-petevezeték elzáródás

-inzulin rezisztencia

-endometriózis

-hormonális probléma

-termelhetsz a spermákat bénító anyagot

-gondolom a pco-t legalább kizárták,ha megnéztek uh-val

bocs,ha nem volt teljes a felsorolás majd valaki kiegészíti

2014. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így van, rengeteg dologtól lehet.

A te kivizsgálásod hónapokig tart, ilyen vérvétel, olyan vérvétel, uh, átfújás stb. Így bár persze nálunk nem így szokás, sokkal egyszerűbb és értelemesebb a férjedet megnézetni először. Aztán kezdheted a macerát, ha nálad minden ok.

2014. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nála természetesen :)
2014. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki irt! :))Jovoheten megyunk dokihoz! Majd jelentkezem mi az eredmeny!
2014. jún. 12. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Azota?
2014. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden ok az orvosnal,de meg mindig nincs baba.:(
2014. szept. 9. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi minden ok az orvosnál? Mert mindent évekig tart kivizsgáltatni. Akkor legalább a párodat kizártuk?
2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!