Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3. napi hormonsor eredménye,...

3. napi hormonsor eredménye, Valaki nem tudná megmondani aki szintén a budapesti Kaáliba jár, hogy, hány nap múlva van meg? SOS

Figyelt kérdés
Mert az orvosom Dr Krizsa Fernc azt mondta 1 órán belül megvannak az eredmények,egyedül az Anti müllerian az 10 nap, mert azt elküldik,most szombaton június 14.-én voltam reggel vérvételen és egy "kedves" hölgy lekezelően közölte hogy 3 hét múlva talán megvannak az eredmények :(

2014. jún. 16. 14:19
 1/4 LadyLoss ***** válasza:

Mire legközelebb menned kell valószínűleg meglesz, ne törődj a "kedves" hölggyel. Ha mégsem, akkor majd az azután következő alkalommal.

Nekem eddig mindíg minden eredmény vagy azonnal, vagy a következő találkozó alkalmára megvolt. Még sosem mondták, hogy sajnos nem érkezett még meg.

2014. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod .Igazából csak azért lenne fontos mert a doktor úr júliusban szabadságra megy és megbeszéltük hogy augusztusban megcsinálja az első lombikot,és az eredményeimtől függ melyik injekciók kellenek nekem .mert már júliusban el kell kezdenem a szurikat.
2014. jún. 17. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell neki 3 hét, sőt nekem még 10 napot sem kellett sosem várnom az AMH-ra. A többi hormon valóban 1 óra alatt megvan. Ne izgulj, minden időben meg lesz!
2014. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Előbb sikerült beszélnem egy tényleg nagyon kedves hölggyel ,(végre) elmondott pontosan mindent szépen érthetően kedvesen ,és azonnal időpontot is adott:) most nagyon Boldog vagyok,de azért izgulok ,már nagyon várom hogy menjek és megbeszéljünk mindent ,KÖSZÖNÖM hogy írtatok :)
2014. jún. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!