Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic! Milyen íze van? Van...

Inofolic! Milyen íze van? Van vmi mellékhatása? Van akinek sikerült baba mert itta?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.1honapja iszom.igazabol semmi ize nincs.vannak pici pattik az arcomon töle,eleinte meg a mellkasomon is volt de ott elmult.Èn lombik miatt iszom,majd szeptemberben kiderul milyen minösegü peteim lesznek.
2014. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

En ittam ket honapig en is eleg erosen kipattogtam tole nyakamon mellkasomon.es nincs menstruaciom kimaradt a majus es ez a honap is.

Az ize olyan mintha szirupot inal a sokadik utan.van nyugtato hatasa is.

Ja es nem estem teherbe tole :-(

2014. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 22. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én PCOS miatt iszom Meforal mellett, mert a doki szerint segíti a jó LH/FSH arányt helyreállítani. Picit kiütötte a karomat és az arcomat, apró pontszerű pattanások (nem fájdalmasak) formájában. De a 2 hónap alatt, mióta iszom napi 2 tasakkal, nem volt vészes mértékű, abszolút tolerálható. Meglátjuk mi lesz az eredmény, remélem őszig sikerül teherbe esni. Barátnőm lombik előtt itta 2 alkalommal is 3 hónapon keresztül, sajnos nem sikerült neki még eddig.
2014. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem inzulinrezisztenciám van.Merckformint kéne szednem,de nem merem a mellékhatások miatt,és mert 50 kg vagyok.nem szeretnék fogyni.Remélem sikerrel járunk mindannyian!Már nagyon jó lenne egy babóka!
2014. jún. 23. 18:37
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én 3 hete kezdtem el inni, egyik nap 1, másik nap 2 tasakkal. Nekem bekavarta az addig pontos 28 napos ciklusomat, előre hozta 4 nappal. A kipatogás nálam is megvan az arcomon. Én is PCO-s vagyok, meg IR-em is van. Mióta próbálkoztok?
2014. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A metformintól nem fogsz fogyni magában, ha nem tartasz mellé diétát. De attól még tarthatod a 180 gr-os diétát, csak olyan összetevőkből főzz, ami nagyon kevés CH-t tartalmaz, és abból sokat tudsz enni. A mozgás pedig ne kardio legyen (futás, séta, szobabicikli, stb.), hanem erősítés, izomépítés inkább. Így nem fogsz fogyni. Nekem a Meforal csak 2-3 hétig okozott étvágytalanságot, rossz közérzetet, de abszolút elviselhető volt. Tudom, van akinek iszonyat hasmenést okoz, de azt akkor le kell váltani egy ugyanilyen hatóanyagúra, és azt megrpóbálni. Érdemes szedni, sokat segít. Vagy ha gondolod érdeklődj utána, hogy a kecskeruta tea is ilyen hatású. Napi 4-5 csésze egész nap kortyolgatva. Annak állítólag nincs mellékhatása. :)
2014. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én a mai nap folyamán fogom elkezdeni szedni az Inofolicot , hogy meg jöjjön, elküldtek hormon laborba,meg inzulinra és a háziorvostól kell kérnem beutalót ezekre?
2021. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!