Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik programhoz keresünk...

Lombik programhoz keresünk intézetet! Ki mit ajánlana, és hogy ha megvan minden leletünk akkor mennyi időt mire elkezdhetjük?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én a Pécsi egyetemet ajánlanám, elég nagy lombikos tapasztalattal a hátam mögött. A Róbert Károly klinikán majdnem megöltek, a Bp. Kaáliba rengeteg pénzzel leakartak húzni és abszolult nem bíztattak. A BMC-be nagyon gyér a kivizsgálás és csak arra mennek minnél több kezelésed legyen. Pécsett profi gárda van, a biológusok szerintem a legprofibb az országban és hihetetlen kedves. Ha ők nincsenek szerintem soha nem lett volna gyerekem. Miért kell a lombik?
2014. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ki kellett venni az egyik petevezetékem a másikat pedig nem tudták átjárhatóvá tenni. A dokim szerint csak a lombik jöhet szoba. Az az igazság hogy mi pestiek vagyunk és a pécsi intézet nagyon messze lenne főleg úgy hogy rendszeresen le kéne menni.
2014. jún. 24. 22:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Én Bp-i vagyok, de így is Pécsre jártam, bár a ti esetetek relatíve valszeg egyszerű ha más gond nincs. Nálunk nagyon nagy gondok vannak, több doki szerint nem is lehet saját gyerekünk, még is van.
2014. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:) de van! Nem tudom nálatok mi volt a helyzet,nálunk elméletileg csak a vezetékem a gond. Amúgy mennyi idő mire el lehet kezdeni?-gondolom nagy a sorban állás
2014. jún. 24. 22:32
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. A Kaáliban van olyan doki ( a jobb dokik) akihez akár egy év is lehet, van akihez 3-4 hónap. Magán intézetekben nincs várakozás. BMC-be sem, de oda biztos nem mennék. pécsett sincs várakozás pl.
2014. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mi amúgy a Forgács intézetbe voltunk konzultáción még a műtét elött arról nem tudsz valamit?
2014. jún. 24. 22:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát róluk, csak rosszat halottam, pár ismerősöm volt ott, de 1-2 elpazarolt lombik után váltottak.
2014. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:(((
2014. jún. 24. 22:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Bp-en talá a Kaáliban krizsa doki a legjobb, csak minket nagyon le akart húzni.
2014. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Róla hallodtam a barátnőnéknek másfél millióba került a baba a harmadiknál jött össze nekik a lombikon.
2014. jún. 24. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!